Audi Q3

audi q3 samochód na wynajem

Audi Q3 to rodzinny SUV, dzięki któremu zapewnisz bezpieczną podróż sobie i swoim bliskim (a w szczególności pociechom). Ten samochód na wynajem zaskakuje swoją stylistyką i wykorzystaniem praktycznych dodatków. Jest to auto charakteryzujące się niezwykłą funkcjonalnością, a jego dynamiczna sylwetka tylko podkreśla miejski charakter tego SUVA. Przód samochodu został zdominowany przez osłonę chłodnicy. Reflektory oraz światła tylne natomiast stworzyły spójną całość. Wynajem Audi Q3 wiąże się także z wejściem w posiadanie samochodu z automatyczną skrzynią biegów, systemem ABS i dziesięcioma poduszkami powietrznymi. Pojemność silnika na benzynę tego auta wynosi 1.5 TFSI, a jego moc to 150 KM. Spalanie natomiast różni się w zależności od tego, czy jeździmy po mieście, czy jesteśmy w trasie. W pierwszym przypadku będzie ono sięgać 7,3 l, w drugim 5,8 l. 

Sprawdź: Wypożyczalnia samochodów Wypożyczamy.pl

Audi Q3 – samochód, który dostosuje się do Ciebie

Pierwszym elementem wyposażenia kabiny Audi Q3 są fotele regulowane elektrycznie, dzięki którym kierowca i wszyscy pasażerowie mogę liczyć na wystarczającą ilość miejsca na kolana i głowę. Co więcej, tylną kanapę można przesunąć o 15 centymetrów do przodu bądź do tyłu. W takim przypadku pojemność bagażnika będzie zależała od jej położenia, natomiast na pewno nie będzie większa niż 675 l. W momencie, w którym złożymy oparcia tylnej kanapy, pojemność bagażnika wzrośnie aż do 1525 l. 

Ten samochód na wynajem wyróżnia się również bezpieczeństwem. System Audi drive select pozwala wpłynąć na charakterystykę jezdną samochodu, co może się okazać bardzo potrzebne przy zmieniających się warunkach na drodze. Mamy do wyboru kilka profili, m.in. komfortowy, wydajny i sportowy. Co więcej, dzięki wynajęciu Audi Q3 dostajesz auto, które wyposażone jest w szereg systemów wspomagających kierowcę, np. adaptacyjny asystent jazdy ma za zadanie usprawniać przyspieszanie i hamowanie oraz utrzymywać odległość i odpowiednią prędkość. 

Nowe technologie w samochodzie na wynajem Audi Q3

Audi Q3 dysponuje najwyższą wersją terminala sterującego. Wyposażenie w radio MMI z nawet 25-calowym cyfrowym zestawem wskaźników umożliwia korzystanie w pełni z wielu cyfrowych funkcji. Dodatkowo dzięki Apple Music możemy słuchać swojej ulubionej piosenki bez reklam i w najwyższej jakości. Oprócz tego system Apple Music w samochodzie na wynajem pozwala nam słuchać na żywo aż trzech międzynarodowych stacji radiowych. Wynajem Audi Q3 to dobry pomysł na długie rodzinne podróże. Nie tylko te po szerokich drogach, lecz także na te ciągnące się szutrowymi ścieżkami.