Audi Q8

audi q8 samochód na wynajem

Potrzebujesz samochodu idealnego do jazdy po mieście? Sprawdź Audi Q8! Wybierając to auto, zapewnisz sobie oryginalny wygląd w sportowej formie. Jego silnik na benzynę ma pojemność 3.0 V6, a moc wynosi 340 KM. Jeśli chodzi o spalanie tego samochodu na wynajem, w cyklu miejskim równa się ono 11.2 l., w trasie natomiast 10.2 l. W tym pięciodrzwiowym pojeździe można się również poczuć bardzo bezpiecznie dzięki wyposażeniu w dziesięć poduszek powietrznych oraz w system ABS. Chcesz wyróżnić się na drodze? Wynajem Audi Q8 to również dobry wybór! Ten samochód zachwyca proporcjami, sportowym charakterem i przestronnym wnętrzem.

Sprawdź: Wypożyczalnia samochodów Wypożyczamy.pl

Audi Q8 – więcej miejsca dla pasażerów i bagażu

We wnętrzu Audi Q8 możesz poczuć się niezwykle komfortowo. Niebanalna estetyka i skrupulatnie wybierane materiały sprzyjają wygodzie. Dodatkowo auto ma funkcję masażu oraz wentylacji siedzeń w fotelach z przodu. Napęd na cztery koła natomiast pozwala na doskonałe prowadzenie nawet przy tych wyższych prędkościach. Dzięki inteligentnym systemom wsparcia możesz liczyć na spokojną jazdę zarówno po mieście, jak i w dłuższej trasie. To auto również, dzięki asystentowi parkowania, może za Ciebie zaparkować.

Jeśli chodzi o wygląd tego samochodu na wynajem, architektura quattro i mocna linia nadwozia nadają mu off-roadowy charakter. Wyjątkowości dodają także gustownie opadająca linia dachu oraz przyciągająca wzrok osłona chłodnicy. Co więcej, na efektowny przód składają się również lakierowany zderzak i duże wloty powietrza. Wynajmując Audi Q8, możemy się wiele dowiedzieć o jego mocy, która została podkreślona scalonymi rurami wydechowymi i dyfuzorem. 

Wyróżnij się na drodze z Audi Q8

Czy jest jeszcze coś, co wyróżnia Audi Q8? Owszem. Kiedy popatrzymy na dół, naszym oczom ukażą się efektywne 22-calowe pięcioramienne obręcze kół. Wzrok przykuwa również niesamowite oświetlenie tego samochodu na wynajem. Reflektory HD Matrix LED oraz cyfrowe światła tylne OLED mogą stworzyć wręcz zjawiskowy pokaz – tworzą zjawiskową dynamiczną choreografię. Dodatkowo tylne światła mają funkcję wykrywania zbliżającego się obiektu. Natomiast panoramiczny szklany dach, oprócz przykuwania wzroku swoją elegancją, optycznie powiększa przestrzeń auta. Jeśli chcemy mieć jeszcze więcej miejsca, możemy całkowicie złożyć trzyczęściową tylną kanapę, dzięki czemu przestrzeń bagażowa może się zwiększyć nawet do 1 755 litrów. Wynajem Audi Q8 wiąże się również z doświadczeniem zaskakujących wrażeń dźwiękowych, a dzięki Apple Music możemy słuchać swojej ulubionej muzyki, kiedy tylko chcemy.