Hyundai i20

hyundai i20 samochód na wynajem

Szukasz niewielkiego sportowego auta doskonałego do poruszania się po mieście? A może liczysz na niezapomniane przygody z rodziną? Poznaj Hyundaia i20! Ten bardzo charakterystyczny i dynamiczny model jest nastawiony na utrzymywanie bezpieczeństwa kierowcy i pasażerów. Zadziwia też swoimi funkcjami łączności. Ten wszechstronny samochód na wynajem, mimo swoich niewielkich rozmiarów, robi spore wrażenie. Ten produkowany od 2008 roku model segmentu B został stworzony w eleganckim stylu – smukły z elementami, które podkreślają sportowy charakter. Na jego niepowtarzalny wygląd wpływa również dynamiczna struktura świetlna. Szerokie reflektory podkreślone przez światła do jazdy dziennej sprawiają, że samochód ma unikatowy charakter. Co jeszcze wpływa na mocne pierwsze wrażenie i zachęca do wynajmu Hyundaia i20? Zderzak, który jest podkreślony przez specyficzne wloty powietrza i odważną osłonę chłodnicy, która ma rzucającą się w oczy ukośną siatkę. Na uwagę zasługuje również tył tego samochodu na wynajem. Za pomocą diodowych lamp w kształcie litery Z pokrywa bagażnika zostaje optycznie rozszerzona. Jest to auto z manualną skrzynią biegów i z benzynowym typem silnika.

Sprawdź: Wypożyczalnia samochodów Wypożyczamy.pl

Hyundai i20 – sportowe nowoczesne wyposażenie

Wynajem Hyundaia i20 to dobry wybór również ze względu na wyposażenie wnętrza auta. Sportowa 4-ramienna kierownica, która pomaga zachować kontrolę. Natomiast gładki wygląd i szerokie wnętrze zostają podkreślone przez elegancką deskę rozdzielczą. Dodatkowo jest ona wyposażona w nowoczesny cyfrowy zestaw wskaźników, który wyświetla najważniejsze informacje dotyczące jazdy. Poczucie pokoju i bezpieczeństwa są możliwe również ze względu na sportowy charakter przednich siedzeń, dzięki czemu każda podróż może upłynąć nam w wygodzie i komforcie. Z Hyundaiem i20 nie musimy się martwić także i o przewożenie większych bagaży, ponieważ samochód wyposażony jest w bagażnik o pojemności 352 litrów.

Bezpieczny samochód na wynajem – Hyundai i20

Samochód na wynajem tej klasy również bardzo dobrze zadba o Twoje bezpieczeństwo. Hyundai i20 posiada system monitorowania tylnej kanapy, który wykrywa, czy tylne drzwi zostały otwarte. Oraz przypomina o sprawdzeniu siedzeń po opuszczeniu auta. Wynajem Hyundaia i20 wiąże się również z asystentem unikania kolizji podczas cofania. Specjalne czujniki wykrywają potencjalne przeszkody i ostrzegają przed zagrożeniem. Dodatkowo Hyundai i20 wyposażony jest w powiadomienie o ruszeniu poprzedzającego samochodu. Jest to bardzo sprytny system, który powiadamia kierowcę, że pojazd z przodu zaczyna się oddalać. Jeśli pragniesz spokojnych i wspaniałych przygód z rodziną, ten samochód jest właśnie dla Ciebie!