Hyundai i30

hyundai i30 samochód na wynajem

Szukasz samochodu, który będzie bezpieczny dla Ciebie i Twoich bliskich? Trafiłeś idealnie! Hyundai i30 oferuje rozszerzoną gamę układów napędowych oraz zaawansowane funkcje bezpieczeństwa razem z nowoczesną łącznością. Ten pięciodrzwiowy samochód na wynajem zaskakuje swoją technologią, a uwagę przykuwa już sam jego wygląd, który łączy ze sobą elegancję i odwagę. Jego silnik jest benzynowy o pojemności 1.5 DPI i mocy 110 KM. Spalanie natomiast można podzielić na dwa cykle: miejski – 5,9 l oraz w trasie – 4,7 l. Do bezpieczeństwa przyczynia się również sześć poduszek powietrznych oraz obecność systemu ABS – układu, który wyczuje poślizg kół i automatycznie wytworzy siły hamowania przy kołach, które ograniczą zakres poślizgu. Model Kombi natomiast ma większy bagażnik, co sprzyja rodzinnym wyjazdom.

Sprawdź: Wypożyczalnia samochodów Wypożyczamy.pl

Hyundai i30 – niebagatelny wygląd i technologia

Wynajem Hyundaia i30 wiąże się nie tylko z pozytywnymi emocjami dotyczącymi wyglądu pojazdu, lecz także z wysoko rozwiniętą technologią. Hyundai i30 z silnikiem benzynowym i inteligentną manualną skrzynią biegów zapewnia zdecydowanie mniejsze zużycia paliwa. Z tym samochodem na wynajem możemy liczyć również na niezawodność w łączności. Duży dotykowy ekran podwaja funkcje smartfona. Dzięki niemu mamy też szybko dostęp do różnego rodzaju usług, które aktualizowane są w czasie rzeczywistym. Wynajem Hyundaia i30 pozwala także na swobodne sterowanie różnymi funkcjami za pomocą telefonu bądź poleceń głosowych. Dostajesz bieżące informacje dotyczące miejsc parkingowych bądź ogólnie ruchu drogowego. Możesz też szybko znaleźć stację benzynową oferującą paliwo w przystępnej cenie. 

Zobacz, jak łatwo samochód łączy się z telefonem

Dzięki specjalnemu systemu łączności możesz np. bardzo szybko przełączyć nawigację z samochodu na telefon oraz zdalnie zablokować bądź odblokować drzwi. Hyundai i30 da Ci znać, że coś jest nie tak i przyśle powiadomienie, a ty za pomocą kodu PIN szybko zablokujesz lub odblokujesz samochód. Jesteś cały czas połączony z samochodem, nawet gdy nie siedzisz za kierownicą.

Oprócz niesamowitych technologii dzięki wynajęciu Hyundaia i30 masz dostęp do szerokiej gamy najnowocześniejszych zaawansowanych systemów wspomagania kierowcy. Dzięki asystentowi podążania na psie ruchu (LFA) tego samochodu na wynajem zyskujemy pomoc w utrzymywaniu samochodu pośrodku pasa ruchu, który akurat zajmujemy. System FCA natomiast, czyli asystent unikania kolizji czołowych, obserwuje drogę za pomocą kamery oraz radaru i kiedy wykryje nagłe hamowanie pojazdu, rowerzysty lub pieszego przed nami, sam również automatycznie hamuje. Zmniejsza to ryzyko kolizji. Za to z czujników radarowych, które znajdują się w dolnym tylnym zderzaku, korzysta asystent unikania zderzenia z pojazdem w martwym polu.