Kia Ceed

kia ceed samochód na wynajem

Ten rodzinny i przestronny model to idealna propozycja dla tych, którzy szukają auta na wyjazd ze swoimi pociechami, ale jednocześnie cenią sobie sportowy charakter samochodu. Kia Ceed charakteryzuje się nie tylko wygodą, lecz także nowoczesną technologią i bezpieczeństwem. Co konkretnie przemawia za wynajmem Kii Ceed

Sprawdź: Wypożyczalnia samochodów Wypożyczamy.pl

Czym zaskakuje Kia Ceed?

Bezprzewodowa ładowarka urządzeń mobilnych i gniazda USB, system nagłośnienia JBL Premium, dwa duże wyświetlacze, aplikacja Kia Connect oraz usługi cyfrowe Kia Connect. Ładowarka to płytka umieszczona w dolnej części centralnej, na której można położyć urządzenie mobilne, które potrzebuje ładowania w trakcie jazdy. Jeśli chcemy naładować urządzenie przewodowo, można to zrobić za pomocą gniazd, które są porozmieszczane po całej kabinie. Ważne są dla Ciebie wrażenia akustyczne? Ten samochód na wynajem szczególnie się to zatroszczy. 8 głośników zapewnia wysoką jakość, a system JBL Premium pozwala na dopasowanie muzyki bądź podcastów do naszego nastroju. Jeśli cenimy sobie spokój i kontrolę, Kia Ceed dysponuje dwoma dużymi ekranami, na których przedstawione są najważniejsze informacje dotyczące samochodu i bieżącej podróży, dzięki czemu możemy poczuć się bezpiecznie. Spokój i bezpieczeństwo przyniesie nam również aplikacja Kia Connect, która umożliwia zdalny dostęp do pojazdu. Natomiast dzięki nawigacji online, mamy wgląd w aktualną sytuację na drodze. 

Kia Ceed – wygoda i bezpieczeństwo

Wynajem Kii Ceed zapewni bezpieczeństwo również ze względu na układ wspomagający jazdę po drogach szybkiego ruchu. Możemy być spokojni o utrzymanie bezpiecznej odległości od pojazdu z przodu oraz o utrzymanie pojazdu na środku pasa ruchu. Nie musimy się także martwić o przeszkody w tzw. martwym polu. Samochód na wynajem wykorzystuje do tego kamerę na szybie czołowej oraz radary boczne tylne. Jeśli stwierdzi, że jest ryzyko kolizji, włączy sygnał dźwiękowy i wizualny. Co więcej, jest w stanie automatycznie przeciwdziałać zmianie pasa. Jeśli natomiast boimy się wyjeżdżać tyłem z miejsca postojowego, system monitorowania ruchu pojazdów ostrzeże nas przed przecięciem toru innego kierowcy. To doskonały samochód na rodzinne podróże, a model Kombi z większym bagażnikiem tylko temu sprzyja.

Kia Ceed to samochód pięciodrzwiowy na benzynę. Moc silnika tego samochodu na wynajem to 160 KM, a spalanie zależy od cyklu – w cyklu miejskim wynosi 6,3 l, a w trasie 5,1 l. Dodatkowo jest wyposażony w klimatyzację automatyczną i sześć poduszek powietrznych. Wynajem Kii Ceed to dobry pomysł zarówno na krótsze trasy po mieście, jak i dłuższe wypady za miasto.