Kia Sorento

kia sorento samochód na wynajem

Kia Sorento to samochód, od którego można oczekiwać przyjemności z jazdy i najnowocześniejszych układów napędowych. To 7-osobowy samochód na wynajem z silnikiem hybrydowym o mocy 230 KM i pojemności 1.6-GDI AWD. Spalanie natomiast w cyklu miejskim wynosi 10 l, a w trasie 8 l. Wyposażony jest w 10 poduszek powietrznych i system ABS. Ma również automatyczną skrzynię biegów, co sprzyja jeździe po mieście. Wynajem Kii Sorento to również, dzięki układowi hybrydowemu, troska o środowisko i oszczędność – tak samo w mieście, jak i poza nim. Niska emisja CO2 oraz niskie koszty codziennej eksploatacji to cechy charakterystyczne Kii Sorento. Natomiast za sprawą funkcji hamowania z odzyskiwaniem energii, podczas zwalniania lub hamowania doładowuje się akumulator, co maksymalizuje wydajność i zasięg jazdy.

Sprawdź: Wypożyczalnia samochodów Wypożyczamy.pl

Wydajność i oszczędność – dwa słowa, które opisują Kię Sorento

Kię Sorento charakteryzuje także wydajny napęd hybrydowy, który pozwala na pokonanie praktycznie każdej drogi, niezależnie, czy są to góry, wzniesienia czy ostre zakręty. Co więcej, na każdej trasie będzie optymalizowała zużycie paliwa. Ten samochód na wynajem wyróżnia się jeszcze odważnie zarysowaną linią nadwozia, która jest jednocześnie smukła. Czarne, matowe nadkola, interesujący wygląd słupka D, szeroki rozstaw osi, 20- calowe aluminiowe obręcze kół oraz chromowane listwy boczne – to wszystko składa się na atletyczną sylwetkę Kii Sorento. Również tył samochodu prezentuje się niezwykle efektownie. Sportowy dyfuzor, błyszczący spojler dachowy, pionowo rozmieszczone światła LED niezaprzeczalnie przyciągają wzrok. Wynajem Kii Sorento to również wynajem auta z napędem na cztery koła, dzięki temu każda podróż jest przyjemna i komfortowa. Możemy liczyć na wyśmienitą trakcję na sypkiej, nierównej czy nawet śliskiej powierzchni. Co więcej, mamy dużą stabilność samochodu na zakrętach.

Bezpiecznie z Kią Sorento

Ten samochód na wynajem posiada kilka zaawansowanych systemów wspomagających kierowcę. Są one w stanie nie tylko wykryć potencjalne zagrożenia, lecz także przewidywać i reagować na zmieniające się warunki atmosferyczne. Wynajem Kii Sorento to inwestycja w bezpieczeństwo na drodze. Asystent jazdy w korku, aktywny tempomat, inteligentny system rozpoznawania znaków i ograniczeń prędkości, system monitorowania martwego pola oraz system autonomicznego hamowania pomogą nam w każdej podróży. Dodatkowo elektroniczne pokrętło umieszczone w łatwo dostępnym miejscu umożliwia płynną zmianę biegów oraz automatyczne przejście w tryb parkowania.