Kia Sportage

kia sportage samochód na wynajem

Jeśli poszukujesz sportowego samochodu, który będzie zarazem elegancki, nowa Kia Sportage będzie dobrym wyborem. Ten SUV to idealny model na rodzinne wypady w wakacje czy w trakcie ferii. Posiada ona system ABS i aż 8 poduszek powietrznych. Jej silnik jest na benzynę, a jego pojemność to 1.6 T-GDI. Jeśli natomiast chodzi o spalanie, w cyklu miejskim wynosi ono 8,2 l, a w trasie 6,7 l. Ten pięciodrzwiowy samochód na wynajem to również imponujące nadwozie oraz przestronne i uniwersalne wnętrze. Wnętrze zostało zaprojektowane z myślą o kierowcy. Kią Sportage możesz również dbać o środowisko i z łatwością być w kontakcie ze światem. Z czym jeszcze wiąże się wynajem Kii Sportage?

Sprawdź: Wypożyczalnia samochodów Wypożyczamy.pl

Imponująca Kia Sportage – przestronne wnętrze i sportowe nadwozie

Nadwozie Kii Sportage jest opływowe i muskularne zarazem. Zostało dopracowane w najmniejszych detalach, przez co wygląda bardzo atrakcyjnie. Charakter pojazdu dodatkowo podkreślają silnie zaakcentowane linie boczne. Cały przód natomiast obejmuje czarna osłona chłodnicy o strukturze plastra miodu, która niesamowicie kontrastuje ze światłami do jazdy dziennej i lampami przednimi, które zostały wykonane w technologii LED. Oryginalny zderzak i elegancko ukształtowana powierzchnia tylko dopełniają wygląd samochodu i sprawiają, że całość robi jeszcze większe wrażenie. Profil boczny tego samochodu na wynajem swoją stylistyką przypomina samochody o sportowym charakterze. Czarny dach, nowoczesny wygląd tylnego słupka oraz czarne listwy wokół szyb tylko podkreślają ten styl auta. Czysty i zarazem nowoczesny wygląd Kia Sportage zawdzięcza LED-owym lampą, które optycznie poszerzają tył oraz tylnej wycieraczce, którą została ukryta spojlerze dachowym. Dzięki temu ostatniemu zabiegowi kierowca ma lepszą widoczność. Wynajem Kii Sportage to także spotkanie się z nowoczesnym wnętrzem. Po zajrzeniu do środka w oczy rzuca się duży ekran, spłaszczona u dołu kierownica oraz kontrola centralna z pokrętłem wyboru trybów skrzyni biegów. Pasażerowie natomiast powinni docenić ilość miejsca na nogi – jest go dużo i każdy powinien jechać wygodnie. 

Kia Sportage – nie trać połączenia ze światem!

Ten samochód na wynajem oferuje również liczne zaawansowane funkcje, które zapewniają kierowcy stały dostęp do informacji drogowych w czasie rzeczywistym. Specjalna aplikacja natomiast pozwala na zdalne sterowanie samochodem. Dzięki temu jesteśmy w stanie szybko namierzyć nasz samochód na zatłoczonym parkingu, wcześniej zaplanować trasę czy z wyprzedzeniem ustawić temperaturę. Wynajem Kii Sportage to bardzo dobry pomysł na długie podróże.