opel corsa samochód na wynajem

Opel Corsa

Ten samochód na wynajem pozwoli Ci odzyskać radość z prowadzenia. Zyskaj uciechę z codziennej jazdy i ciesz się tradycyjnym wyglądem. Opel Corsa charakteryzuje się technologią, która zwykle wykorzystywana jest w większych pojazdach. Na przyjemność z jazdy wpływają również efektywne opcje układu przeniesienia napędu. Jego wyrazistość zaskakuje pod każdym kątem. Co jeszcze wpływa na to, że wynajem Opla Corsy sprawi, że wyróżnisz się z tłumu? Ten pięciodrzwiowy samochód może pochwalić się doskonałą sylwetką! Niskie zawieszenie i dynamiczna linia nadwozia przykują wzrok każdego na ulicy. Co więcej, wyróżniająca się technologia oświetlenia, wlot powietrza i logo marki tworzą jednolity moduł, co nadaje samochodowi niepowtarzalnego wyrazu.

Sprawdź: Wypożyczalnia samochodów Wypożyczamy.pl

Doskonała sylwetka i styl Opla Corsy

Czarny kontrastowy dach jest z pewnością czymś, co wyróżnia Opla Corsę. Takim elementem są również stylowe obręcze kół – wycięcia w kształcie diamentów przykuwają wzrok. Ten samochód na wynajem to również przestrzeń pozbawiona zbędnych funkcji. Wnętrze auta wyposażone jest w intuicyjną deskę rozdzielczą i zachwyca materiałami wysokiej jakości. Mimo niewielkich rozmiarów, Opla Corsę wyróżnia ogrom technologii. Samochód posiada wiele zaawansowanych funkcji wspomagania jazdy – reflektory matrycowe, system wspomagania jazdy, adaptacyjny tempomat, system rozpoznawania znaków drogowych, funkcja automatycznego hamowania awaryjnego oraz system monitorowania martwego pola. Wszystko to sprawia, że podróż jest bardzo bezpieczna. Wynajem Opla Corsy wiąże się również z rozwiązaniami klasy premium. W tym samochodzie można wyświadczyć foteli z funkcją masażu, bezkluczykowego otwierania auta i panoramicznego szklanego dachu. Boczne schowki w drzwiach, które pomieszczą butelki o pojemności 1,5 litra oraz przestronny bagażnik również uprzyjemnią każdą podróż. 

Opel Corsa – funkcjonalność i parametry techniczne

Opel Corsa to pięciodrzwiowy samochód z silnikiem na benzynę o pojemności 1.2 i mocy 75 KM. Spalanie tego samochodu na wynajem w cyklu miejskim wynosi 1,5 l, natomiast w trasie 5,9 l. Na bezpieczeństwo oprócz wcześniej wspomnianych systemów wpływa również sześć poduszek powietrznych oraz system ABS. Opel Corsa został stworzony z myślą o każdym, nawet ym najbardziej wymagającym kliencie. Zapewnia najlepsze osiągi, wydajność a także przyjemność z jazdy. Nie musisz martwić się stanem dróg czy warunkami atmosferycznymi – z Oplem Corsą jesteś bezpieczny przez cały czas. Dzięki wynajęciu Opla Corsy, dzięki jego zaawansowanym funkcjom on-line, możemy być w stałym kontakcie z bliskimi.