Opel Mokka

opel mokka samochód na wynajem

Subtelność i estetyczność – te dwa słowa doskonale opisują Opla Mokkę. Jego muskularna i zarazem dynamiczna sylwetka przyciąga wzrok i jest wyrazem nowej technologii i najnowszej filozofii Opla. Wygląd tego samochodu na wynajem jest niczym wyśmienita uczta dla każdego estety. Zachwycające linie nadwozia, harmonia proporcji wnętrza oraz duża przestrzeń wpływają na niezapomniane doznania za kierownicą. Detale auta są niezwykle subtelne. Każda linia, każdy najmniejszy element są wykonane z niesamowitą starannością. Najlepiej widać to na przykładzie smukłych tylnych lamp LED. Ten zauważalny model sprawia, że postawienie na wynajem Opla Mokki może być jeszcze prostszym wyborem. Tego samochodu nie da się pomylić z żadnym innym. Oprócz proporcjonalności sylwetka Opla Mokki jest po prostu spójna. 

Sprawdź: Wypożyczalnia samochodów Wypożyczamy.pl

Komfort i bezpieczeństwo w jednym – Opel Mokka

Dlaczego jeszcze warto zastanowić się nad wynajmem Opla Mokki? Jego reflektory matrycowe są nieoślepiające i zapewniają doskonałą widoczność na drodze, dzięki czemu nie stanowimy zagrożenia ani dla siebie, ani dla innych. Na bezpieczeństwo i komfort wpływa natomiast adaptacyjny tempomat, który ma na celu wsparcie kierowcy w płynnym prowadzeniu. Automatycznie hamuje lub przyspiesza i zachowuje bezpieczną odległość od auta jadącego przed nami. Opel Mokka oferuje wiele systemów, które mają za zadanie wspomagać kierowcę, np. układ utrzymania na pasie ruchu czy układ automatycznego hamowania awaryjnego. Dzięki temu kierowca może czuć się spokojnie za kierownicą. Deska rozdzielcza natomiast tego samochodu na wynajem charakteryzuje się niesamowitą przejrzystością. Wyświetlane są jedynie najważniejsze informacje, żeby jak najmniej rozpraszać kierowcę.

Poznaj wszystkie zalety Opla Mokki

Czym jeszcze wyróżnia się Opel Mokka? Czymś, dzięki czemu parkowanie staje się prostsze – asystentem parkowania. Wystarczy, że kierowca operuje pedałem przyspieszenia i hamulcem, a zaawansowany układ wspomagania parkowania przejmuje kontrolę nad kierownicą. Możemy liczyć na liczne wskazówki postępowania wyświetlane na ekranie oraz na pomoc w wyszukiwaniu odpowiedniego miejsca. Jeśli planujesz dłuższą podróż, ten samochód na wynajem będzie idealnym pomysłem. Profilowane fotele sprawiają, że każda podróż jest wręcz relaksujące. Co więcej, fotel kierowcy wyposażony jest w funkcję masażu pleców, a dodatkowo ten fotel, jak i fotel pasażera, są podgrzewane. Wnętrze Opla Mokki jest również bardzo przestronne, co sprzyja rodzinnym wyjazdom z większym bagażem. Wynajmując Opla Mokkę, możemy mieć pewność, że zmieści się w nim to, co niezbędne, a automatyczna skrzynia biegów pozwala sprawniej poruszać się po mieście.