peugeot 2008 samochód na wynajem

Peugeot 2008

Jeśli lubisz wyzwania, Peugeot 2008 jest samochodem idealnym dla Ciebie. Z nim z łatwością przejdziesz przez wszelkie próby, jakie postawi przed Tobą miasto. Ten samochód na wynajem jest inteligentnym pojazdem o niezwykłej elegancji. Kompaktowy i wyposażony w najnowsze systemy wspomagania jazdy – to najlepiej określa ten pojazd. Wzrok przyciągają również jego atletyczna choć opływowa sylwetka oraz zwiększony prześwit. Jest to model o specyficznej naturze, którą podkreślają ostre linie auta. W tym modelu na pierwszym miejscu stawia się praktyczność i przestronność wnętrza jednakową dla wszystkich pasażerów. Wynajem Peugeot 2008 dobrze sprawdzi się zarówno podczas jazdy po mieście, jak i w trasie. Silnik tego samochodu ma moc 130 KM, a pojemność 1,2 Turbo EAT8. Jego spalanie wynosi 6,5 l w cyklu miejskim i 5,7 l w trasie.

Sprawdź: Wypożyczalnia samochodów Wypożyczamy.pl

Peugeot 2008 – intensywne doznania w trakcie każdej podróży

Peugeot 2008 został zaprojektowany w ten sposób, żeby cieszyć się niezwykłymi doznaniami w trakcie jazdy. Kierowca może cieszyć się holograficznym zespołem zegarów, 10-calowym ekranem dotykowym oraz różnymi technologiami wspomagania prowadzenia. Dzięki panelowi zegarów w tym samochodzie na wynajem mamy w polu widzenia wszystkie najpotrzebniejsze informacje: nawigacja, prędkość, komunikaty ostrzegawcze w postaci hologramu. Jeśli natomiast chodzi o technologie wspomagania prowadzenia, Peugeot 2008 ma ich kilka – PEUGEOT drive Assist Plus, wspomaganie parkowania z systemem Vision 180°, system monitorowania martwego pola. Co więcej, wynajem Peugeot 2008 umożliwia nam korzystanie z trzech trybów kontroli trakcji: piasek, błoto, śnieg. 

W Peugeot 2008 dbamy o każdy cal!

Wnętrze Peugeot 2008 jest bardzo przestronne, co wiąże się z dużym komfortem, szczególnie przy tych długich podróżach. Trasę jeszcze bardziej uprzyjemniają podgrzewane fotele z funkcją masażu oraz wysoka jakość materiałów. Elementy wyposażenia są nie tylko starannie dobrane pod względem jakości, lecz także sportowej elegancji. Jest to samochód ze wszystkimi cechami specyficznymi dla SUV-a. Wyróżniający się przód z przednią szybą przesuniętą ku tyłowi, tylko podkreśla charakter auta. Przednie reflektory LED ze wzorem w formie 3 pazurów, tylko podkreślają gustowność pojazdu. Na zdecydowaną sylwetkę tego samochodu na wynajem wpływa również unikalny układ świateł z przodu i z tyłu, szeroki grill i nowe felgi aluminiowe. Wynajem Peugeot 2008 poruszanie się po drodze w indywidualnym stylu. Usiądź za jego kierownicą już dziś!