peugeot 208 samochód na wynajem

Peugeot 208

Peugeot 208 to przede wszystkim bogactwo emocji. Fotele, które wywołują wrażenie dynamiki, mogą przenieść nas w inny świat, świat pełen nowych doznań. Oprócz przednich foteli o dynamicznej stylistyce dostaniemy również Peugeot iCocpit oraz cyfrowy panel zegarów 3D. W tym samochodzie na wynajem możesz cieszyć się zwinną i intuicyjną jazdą, którą zapewnia kompaktowa kierownica z przyciskami sterowania, masz możliwość spersonalizowania cyfrowego panelu zegarów 3D oraz możesz korzystać z przełączników klawiszowych typu „Toggle Switch”. Co więcej, auto wyróżnia się atrakcyjnym designem i nowoczesnymi jednostkami napędowymi, co zapewnia wszystkim podróżnikom wyjątkowy komfort. Dzięki wynajęciu Peugeot 208 dostaniesz samochód z typem silnika na benzynę o pojemności 1.2 PureTech, z mocą 100 KM i spalaniem silnika 6,4 l w cyklu miejskim oraz 4,4 l w trasie. 

Sprawdź: Wypożyczalnia samochodów Wypożyczamy.pl

Bogactwo emocji i niepowtarzalny styl Peugeot 208

Peugeot 208 może pochwalić się niezwykle nowatorskimi rozwiązaniami. Cyfrowe zegary 3D dostarczają kierowcy niezbędnych informacji na temat samochodu oraz wszelkich informacji dotyczących prowadzenia. Są one przejrzyście rozłożone i znajdują się na wysokości oczu kierowcy. Co więcej, możesz wyodrębnić ważne dla Ciebie informacje, które będą wyświetlać się na ekranach. Szukasz relaksu i spokoju? Ten samochód na wynajem może to zapewnić! Obszerne i komfortowe fotele tworzą wyjątkową atmosferę odprężenia. Wykonane są z materiałów najwyższej jakość oraz tapicerki z przeszyciami. Dzięki wynajęciu Peugeot 208 możemy się wyróżnić na drodze już samym wyglądem. Charakterystyczny tył nadwozia z błyszczącą czarną listwą i światłami full LED z motywem trzech pazurów sprawia, że samochód zyskuje wyjątkowy charakter. Dodatkowo światła pozostają włączone w dzień i w nocy, przez co sygnalizują obecność samochodu i zapewniają większe bezpieczeństwo.

Peugeot 208 – komfort i bezpieczeństwo

Przestronne wnętrze Peugeot 208 umożliwia komfortowe podróżowanie całej rodzinie, grupie przyjaciół czy pojedynczej osobie. Warto też wspomnieć, że fotele mają funkcje masażu i podgrzewania. Oprócz tego możemy cieszyć się optymalną pojemnością bagażnika, która sprzyja wszelkim codziennym przejazdom. Jeśli natomiast chodzi o bezpieczeństwo w tym samochodzie na wynajem, zyskujemy je również dzięki sześciu poduszkom powietrznym oraz systemowi ABS. Wynajęcie Peugeot 208 zapewnia również szereg systemów bezpieczeństwa – adaptacyjny tempomat, asystent pasa ruchu, półautonomiczna jazda, kamery z wizualnym i dźwiękowym wspomaganiem, co ma za zadanie ułatwić prarkowanie.