toyota c-hr samochód na wynajem

Toyota C-HR

Toyota C-HR, to samochód, przy którym wręcz trzeba porzucić ustalone wcześniej standardy i wyjść z ram. Odważna stylistyka nadwozia tego samochodu na wynajem zachwyca dynamiką. Za sprawą nowoczesnych napędów o znakomitej mocy i wszechstronnych możliwości typowych dla auta typu SUV. To auto, w którym bardzo dobrze poczują się ludzie pełni pasji do samych samochodów i podróży. Siedząc za kierownicą tego pojazdu zwrócisz na siebie uwagę dzięki zdecydowanie zaakcentowanym przetłoczeniom, wykończeniu materiałami najwyższej jakości oraz szerokiemu rozstawowi osi. Wynajem Toyoty C-HR sprawi, że zabłyszczysz na drodze!

Sprawdź: Wypożyczalnia samochodów Wypożyczamy.pl

Toyota C-HR – idealna na miasto

Wnętrze Toyoty C-HR jest luksusowe i charakteryzuje się nieszablonowym wykonaniem. Co więcej, w tym wnętrzu możesz cieszyć się zachwycająco czystymi dźwiękami. W takim samochodzie na wynajem poczujesz się dobrze w mieście nie tylko ze względu na jego odpowiednie przystosowanie nadwozia, lecz także na wyposażenie w różne systemy bezpieczeństwa. Mają one za zadanie chronić kierowcę zarówno w trakcie jazdy, jak i podczas parkowania. Razem z wynajęciem Toyoty C-HR w ramach pakietu Toyota Safety Sens dostajemy m.in.: układ wczesnego reagowania w razie ryzyka uderzenia, układ rozpoznawania znaków drogowych, inteligentny tempomat adaptacyjny, asystenta utrzymania pasa ruchu, automatyczne światła drogowe, układ awaryjnego zatrzymania pojazdu, system ograniczania przyspieszania przy małych prędkościach oraz wspomaganie układu kierowniczego.

Bezpieczna jazda po mieście z Toyotą C-HR

Co jeszcze sprawia, że w Toyocie C-HR możemy poczuć się bezpiecznie? Przede wszystkim kamera cofania, system monitorowania martwego pola w lusterkach, kamera monitorująca kierowcę, asystent bezpiecznego wysiadania z pojazdu, układ detekcji przeszkód, system ostrzegania o ruchu poprzecznym z tyłu pojazdu oraz aktywne wspomaganie kierownicy w razie ryzyka zderzenia. Co więcej, tan samochód na wynajem posiada 8 poduszek powietrznych. Wszyscy pasażerowie mogą się mogą się poczuć w nim naprawdę bezpiecznie. Dodatkowo, jeśli chodzi o spalanie, w cyklu miejskim wynosi ono 4,8 l, a w trasie 5,2 l. Wynajem Toyoty C-HR to poruszanie się po mieście zwinnym autem, które zapewni Ci spokój i pewność za kierownicą na wielu poziomach. Dzięki wielu innowacyjnym rozwiązaniom wsiadanie, wysiadanie oraz sama jazda są znacznie przyjemniejsze. Z tym samochodem wyjdziesz naprzeciw wszelkim wyzwaniom. Pozbądź się monotonii ze swojego życia! Wyjedź na drogę porzucając wszelkie schematy!