toyota corolla kombi samochód na wynajem

Toyota Corolla Kombi

Ten przestronny samochód to idealne rozwiązanie na wszelkiego rodzaju rodzinne wypady. Toyota Corolla Kombi została stworzona po to, aby ułatwić i uprzyjemnić Ci każdą podróż. Ten samochód na wynajem z automatyczną skrzynią biegów posiada silnik hybrydowy o pojemności 2.0 Hybrid. Jego moc wynosi 197 KM, a spalanie w cyklu miejskim jest równe 4,8 l, natomiast w trasie jest to już 5,6 l. Wynajem Toyoty Corolli Kombi wiąże się nie tylko z wygodą, lecz także z nowymi technologiami. Znajdziesz w niej wygodne przestronne wnętrze, które daje również możliwość zapewnienia sobie wielu rozrywek. Nie ma obawy, że pociechy będą się nudzić w trakcie podróży.

Sprawdź: Wypożyczalnia samochodów Wypożyczamy.pl

Zaskakująca przestrzeń i radość dla każdego – Toyota Corolla Kombi

Toyota Corolla Kombi to połączenie modelu SUV z praktycznym samochodem rodzinnym. Ten samochód daje nam więcej przestrzeni na głowę i nogi. Co więcej, składana i dzielona tylna kanapa pomaga w przewożeniu dużych walizek czy nawet rowerów. Jeśli podróżujesz z maluchami, duże tylne drzwi mogą być ogromnym ułatwieniem. Dzięki nim z łatwością wyjmiesz zaspaną po długiej podróży pociechę. Ten samochód na wynajem umożliwia także zabranie ze sobą wszystkich potrzebnych rzeczy. Przestrzeń bagażowa w tym samochodzie jest niezwykle pojemna i razem z niskim progiem załadunku sprawia, że podczas wyjazdu z pewnością niczego nam nie zabraknie. Wynajem Toyoty Corolli Kombi wiąże się także z wieloma udogodnieniami stworzonymi specjalnie z myślą o rodzinie, np. jeśli masz zajęte ręce, możesz otworzyć bagażnik poprzez przesunięcie stopą pod tylnym zderzakiem. Ten samochód pozwala również na odprężenie się, czemu służą duże siedzenia z wygodnymi zagłówkami. Co więcej, przestrzeń, składane podłokietniki i nawiew na tylne siedzenia umożliwiają komfortową podróż pasażerom w każdym wieku. Możemy spędzić czas podróży na słuchaniu muzyki, oglądaniu filmów bądź graniu w gry. Natomiast duży dach panoramiczny wypełnia kabinę samochodu naturalnym światłem. Co więcej, dostępne są trzy opcje kolorystyczne tego samochodu – czarny, srebrny i brązowy.

Nie pozwól sobie na nudę – funkcjonalność Toyoty Corolli Kombi

Toyota Corolla Kombi posiada wiele nowości technologicznych. Dzięki dużemu ekranowi multimedialnemu, który został umieszczony w miejscu standardowych zegarów, masz dostęp do aktualnych informacji dotyczących wybranej trasy. W tym samochodzie na wynajem możesz również swobodnie ładować swoje urządzenie bezprzewodowo, umieszczając je w specjalnie do tego przeznaczonej stacji. Co więcej, wynajem Toyoty Corolli Kombi daje Ci pełną kontrolę. Dotykowy ekran umieszczony w centralnej części deski rozdzielczej pozwala na odbieranie połączeń oraz odtwarzanie muzyki.