Auto dla biznesmena i bizneswoman – postaw na szyk, elegancję i drapieżny charakter

W świecie biznesu pierwsze wrażenie jest kluczowe, dlatego wybór odpowiedniego samochodu stanowi istotny element wizerunku biznesmena oraz bizneswoman. Pojazd o określonych cechach nie tylko podkreśla status, ale także podnosi komfort podróży, co ma ogromne znaczenie zwłaszcza na dalekich trasach, które w wielu branżach są codziennością. W tym artykule wyjaśnimy, dlaczego wypożyczenie szykownego, eleganckiego i charakteryzującego się drapieżnym stylem auta może przyczynić się do budowy profesjonalnego wizerunku, a także podpowiemy, jaki samochód biznesowy wybrać.

Jakie auto dla biznesmena? 

Stare przysłowie mówi: „jak Cię widzą, tak Cię piszą”. Sprawdza się to zarówno w życiu codziennym, jak i kontaktach biznesowych. Elegancko ubrany kontrahent jeżdżący pojazdem klasy Premium sprawia wrażenie osoby godnej zaufania, a co za tym idzie – szansa na zawarcie korzystnego dealu jest znacznie większa. Stąd też z roku na rok można zaobserwować coraz większe zapotrzebowanie na samochody biznesowe. Dotyczy to zarówno ich kupowania, jak i wypożyczania.

Ale auto biznesowe musi nie tylko wyglądać, lecz również być bezpieczne i wygodne w prowadzeniu. Większość samochodów powstałych z myślą o zastosowaniu w biznesie ma szeroką gamę rozwiązań zapewniających zarówno jedno, jak i drugie. Najbardziej popularny jest klasyczny Mercedes, ale równie chętnie wybierane są propozycje należące do innych marek – są nimi zwłaszcza Audi, Mazda oraz Volvo. A ponieważ coraz częściej firmy prowadzące biznes stawiają na ekologię, od jakiegoś czasu także samochody elektryczne marki Tesla uchodzą za świetne auta dla biznesmena i bizneswoman.

Jaki samochód dla biznesmena? 

Jaki zatem pojazd wybrać? Jeśli ma ono nie tylko reprezentować firmę, ale również osobę prowadzącą pojazd – czyli biznesmena lub bizneswoman – niezbędne cechy to elegancja oraz szyk. A więc opływowe kształty przy jednoczesnym poczuciu solidności pojazdu. Zarazem wnętrze powinno dawać pełen komfort podczas podróży, co obejmuje nie tylko wygodne, tapicerowane fotele, ale także liczne udogodnienia – kamery cofania, komputer pokładowy z licznymi funkcjami, czy podgrzewane fotele.

Samochód biznesowy niejako z definicji musi cechować się solidnością silnika oraz innych newralgicznych elementów pojazdu. Podróże służbowe to pokonywanie tysięcy kilometrów, a więc nie można pozwolić sobie na żadne niespodziewane awarie. Pojazd taki musi być niezawodny, co da pewność, że podróż nie zakończy się na środku autostrady. Ze względu na to, że w aucie spędza się wiele godzin, samochód dla biznesmena powinien zapewniać także wspomnianą wygodę.

Jeśli chodzi o barwę samochodu, przyjmuje się, że elegancka, klasyczna czerń jest uniwersalna dla wszystkich. Ale podczas gdy panowie chętnie stawiają na stonowane kolory, samochód dla bizneswoman to często pojazd o wyrazistej barwie. Dużą popularnością wśród prowadzących biznes pań cieszą się samochody czerwone i w ciemnych odcieniach zieleni. Oczywiście pod tym względem istotne są osobiste preferencje – dlatego właśnie nimi należy kierować się w pierwszej kolejności.

kierownica auta dla prezesa i bizneswoman

Jakie auto dla prezesa?

Czy samochód dla biznesmena pełniącego wysokie funkcje kierownicze powinien różnić się od pojazdów używanych przez kadrę niższego szczebla? Przyjęło się, że auto biznesowe dla prezesów, kierowników itp. ma odzwierciedlać pozycję właściciela, czyli być bardziej spektakularne i komfortowe. Dlatego w ich przypadku bardzo popularne są samochody klasy Premium jak BMW z serii 7, Volvo XC90 czy Audi A8. Ten segment to szeroki wybór zarówno jeśli chodzi o auto dla bizneswoman, jak i biznesmena na kierowniczym stanowisku.

Podobnie jak w przypadku biznesmenów niższego szczebla, samochód biznesowy dla prezesów i prezesek również musi dawać gwarancję pełnego bezpieczeństwa, bezawaryjności oraz komfortu. A ponieważ pojazdy tej klasy są zazwyczaj bardzo drogie, wynajem samochodów Premium jest sposobem na to, aby uniknąć dużych wydatków, a zarazem zapewnić sobie auto biznesowe, które można szybko wymienić na inne w momencie, gdy się znudzi.

Auta biznesowe w Wypożyczamy

I w tym właśnie aspekcie warto skorzystać z naszej oferty. Dlaczego warto zdecydować się na wypożyczenie samochodu służbowego Premium, zamiast na jego zakup? Korzyści jest wiele. Po pierwsze – znacznie niższe koszty. Nasza propozycja to wydatek nieporównywalnie mniejszy niż zakup samochodu za gotówkę, a nawet na raty czy też leasing. Po drugie – wypożyczając u nas samochód biznesowy,  masz pewność co do jego perfekcyjnego działania i bezawaryjności. Po trzecie – podczas wynajmu możesz wypróbowywać różne modele aut, aby ostatecznie znaleźć to, które najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.

Przekonaj się o tym – już dzisiaj zobacz naszą pełną ofertę i zobacz, które auto biznesowe wybierzesz!

Podobne wpisy

Sezon urlopowy zbliża się wielkimi krokami. Wielu z nas może zastanawiać się jak dojechać z lotniska do centrum. Kraków jest jednym z miejsc, które w okresie wakacyjnym stają się niezwykle turystycznym miejscem. Zastanawiasz się jak dojechać z lotniska do Krakowa?...
Przeprowadzka – ten moment prędzej czy później nadchodzi w życiu każdego. W pewnym momencie konieczny będzie wynajem samochodu do przeprowadzki. Najczęściej szukamy czegoś, co pozwoli na sprawne i szybkie przewiezienie mebli i wszystkich innych potrzebnych rzeczy....
Zakup auta to poważna decyzja. Najczęściej jest to zobowiązanie na lata, dlatego warto wcześniej dobrze się do tego przygotować. Dobrym pomysłem z pewnością będzie wypożyczenie samochodu przed zakupem auta. Jakie są tego zalety? Co możemy zyskać? Przeczytaj poniższy...
Wypożyczenie luksusowego samochodu na specjalne okazje wcale nie jest tak rzadkie, jak mogłoby się wydawać. Co więcej, taki wynajem sprawdza się zarówno w celach prywatnych, jak i zawodowych. Jak wygląda wynajem luksusowego samochodu dla klienta biznesowego? Jaki...
Wynajem busa to dobry pomysł na wyjazdy większą grupą osób, z rodziną bądź ze znajomymi. Dzięki temu nie trzeba rozdzielać się na dwa samochody, a wspaniałe wspomnienia tworzone są w komfortowych warunkach. Często też wynajem busa wykorzystywany jest do transportu...