Wyjazd na narty wypożyczonym samochodem to same korzyści!

Jeśli zaliczasz się do miłośników białego szaleństwa i nie wyobrażasz sobie spędzenia zimy bez szusowania po stoku, zapewne w wolnym czasie udajesz się na narty. Większość osób wykorzystuje do tego weekendy, nierzadko też jeżdżą w góry na kilka dni urlopu. Oczywiście zawsze potrzebne będzie własne auto, które pozwoli wygodnie dotrzeć na miejsce.

Wypożyczenie samochodu na narty to często spotykane rozwiązanie, dzięki któremu zapewnisz sobie i towarzyszącym Ci osobom wygodny transport. A jeśli wybierzesz propozycję od Wypożyczamy, możesz spodziewać się niedużego wydatku w zamian za mnóstwo korzyści.

Jakie auto na narty?

Każdy wyjazd na narty – czy to weekendowy, czy na kilka dni – to pewne wyzwanie logistyczne. Należy nie tylko wybrać okolicę, w której będzie się szusować na stokach, ale również znaleźć miejsce na nocleg oraz wyznaczyć trasę dojazdu. Wszystko to możesz zorganizować bez ruszania się z domu. Jednak jeśli masz mniejszy pojazd, wówczas przewóz nart samochodem może być utrudniony, zwłaszcza w sytuacji jazdy z przyjaciółmi lub rodziną. 

Narty mają zazwyczaj długość uniemożliwiającą umieszczenie ich w bagażniku lub części dla pasażerów. Jeśli są mniejsze, wówczas mogą się w niej znaleźć, ale w przypadku zabrania dzieci lub przyjaciół ciężko sobie wyobrazić, aby jazda przez kilkaset kilometrów w takich warunkach była dla nich wygodna. Dlatego przewożenie nart w samochodzie osobowym bez dużego bagażnika lub obszernej części tylnej może być sporym wyzwaniem. A trzeba także zapewnić miejsce na bagaże!

Samo przewożenie nart to nie wszystko. W górach pogoda lubi szybko się zmieniać, a opady mogą być obfite. O ile w miastach wystarczają zimowe opony, w takim środowisku mogą okazać się niewystarczające. Dlatego auto na narty powinno mieć również łańcuchy śnieżne, które pozwolą na zachowanie stabilności oraz pełną kontrolę na oblodzonych nawierzchniach.

Jeśli na co dzień poruszasz się samochodem miejskim lub kompaktowym, raczej nie będzie on nadawać się na wyjazd w góry. Ale wypożyczenie auta na narty rozwiąże wszystkie problemy i pozwoli cieszyć się aktywnym wypoczynkiem na ośnieżonych zboczach. Dlaczego? Już wyjaśniamy.

Zobacz ofertę: Wypożyczalnia samochodów Łódź

Wypożyczenie auta na narty

Dlaczego warto wypożyczyć samochód na narty?

Jakie zalety ma wypożyczenie samochodu na narty? Przede wszystkim wynajmujesz pojazd dokładnie dostosowany do potrzeb, czyli odpowiedni dla planowanej liczby podróżników oraz z bagażnikiem pozwalającym bez problemu załadować wszystkie torby, plecaki itp. Wypożyczalnia samochodów dostarcza Ci pojazd w pełni sprawny – a w przypadku Wypożyczamy także zatankowany do pełna – dlatego ryzyko jakichkolwiek awarii i związanych z tym przestojów spada do zera

Dużą zaletą jest także możliwość wybrania wyposażenia dodatkowego. I tu właśnie wypożyczenie auta na narty pozwala na jeszcze lepsze przystosowanie pojazdu. Możesz dobrać do wynajmowanego pojazdu bagażnik dachowy, na którym umieścisz narty, a także poprosić o łańcuchy śnieżne i zyskać pewność, że nawet na oblodzonej drodze zachowasz pełną kontrolę nad pojazdem. Takie akcesoria do samochodu zapewnią większe bezpieczeństwo.

Gdzie wypożyczyć samochód do wyjazdu na narty?

Jeśli interesuje Cię wypożyczenie auta na narty, warto skorzystać z oferty Wypożyczamy. Ta ogólnopolska sieć oferuje wiele modeli samochodów, dzięki czemu znajdziesz najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb, czyli liczby pasażerów oraz wydajności silnika. Przy każdym możesz wybrać wspomniane wyposażenie dodatkowe, co pozwoli na perfekcyjne dostosowanie pojazdu.

Decydując się na wypożyczenie samochodu na narty w Wypożyczamy, możesz liczyć na pełne wsparcie. Jeśli na przykład nie wiesz, jak zamontować narty na dachu samochodu, obsługa zrobi wszystko, co w swojej mocy, żeby Ci pomóc. Kolejną z zalet Wypożyczamy jest fakt, że wypożyczenie auta odbywa się bez depozytu oraz konieczności posiadania karty kredytowej, co jeszcze bardziej podnosi atrakcyjność tej propozycji.

Co warto podkreślić – niezależnie od tego, czy interesuje Cię weekendowe wypożyczenie auta na narty, czy też wynajem miesięczny, podczas którego planujesz długie trasy po kraju, cena wypożyczenia jest bardzo przystępna. Przekonaj się o tym – zapoznaj z pełną ofertą Wypożyczamy i wybierz idealny samochód na narty!

Sprawdź ofertę: Wypożyczalnia samochodów lotnisko Łódź

Podobne wpisy

Sezon urlopowy zbliża się wielkimi krokami. Wielu z nas może zastanawiać się jak dojechać z lotniska do centrum. Kraków jest jednym z miejsc, które w okresie wakacyjnym stają się niezwykle turystycznym miejscem. Zastanawiasz się jak dojechać z lotniska do Krakowa?...
Przeprowadzka – ten moment prędzej czy później nadchodzi w życiu każdego. W pewnym momencie konieczny będzie wynajem samochodu do przeprowadzki. Najczęściej szukamy czegoś, co pozwoli na sprawne i szybkie przewiezienie mebli i wszystkich innych potrzebnych rzeczy....
Zakup auta to poważna decyzja. Najczęściej jest to zobowiązanie na lata, dlatego warto wcześniej dobrze się do tego przygotować. Dobrym pomysłem z pewnością będzie wypożyczenie samochodu przed zakupem auta. Jakie są tego zalety? Co możemy zyskać? Przeczytaj poniższy...
Wypożyczenie luksusowego samochodu na specjalne okazje wcale nie jest tak rzadkie, jak mogłoby się wydawać. Co więcej, taki wynajem sprawdza się zarówno w celach prywatnych, jak i zawodowych. Jak wygląda wynajem luksusowego samochodu dla klienta biznesowego? Jaki...
Wynajem busa to dobry pomysł na wyjazdy większą grupą osób, z rodziną bądź ze znajomymi. Dzięki temu nie trzeba rozdzielać się na dwa samochody, a wspaniałe wspomnienia tworzone są w komfortowych warunkach. Często też wynajem busa wykorzystywany jest do transportu...