lublin centrum wypożyczalnia samochodów

Wypożyczalnia samochodów Lublin – tani wynajem aut z Wypożyczamy.pl

Zapewnij sobie wygodę i komfort podczas pobytu w Lublinie. Umożliwi Ci to własny samochód, dzięki któremu dostaniesz się wszędzie tam, gdzie potrzebujesz. A jeśli jeszcze będzie to samochód z wyposażeniem, jakie jest Ci naprawdę potrzebne – satysfakcja gwarantowana. Taki właśnie pojazd dostarczy Ci nasza wypożyczalnia samochodów w Lublinie. Dysponujemy zarówno niewielkimi autami miejskimi, które doskonale nadadzą się do przemierzania ulic miasta, jak również pojazdami idealnymi do udania się w teren, osobówkami na rodzinne wyprawy, a także samochodami reprezentacyjnymi z segmentu Premium.

Wszystkie samochody wynajmujemy tanio – ale nie jest to jedyna nasza zaleta. Dbamy o satysfakcję Klienta, dlatego procedura wypożyczenia jest prosta i przejrzysta, ponadto nie jest u nas wymagana płatność kartą kredytową. Każde auto dostarczamy w perfekcyjnym stanie technicznym oraz z zatankowanym do pełna bakiem. Nie ma u nas także limitu kilometrów – możesz jeździć, ile tylko chcesz.

Wynajem samochodu Lublin – najczęściej zadawane pytania

Pracownicy wypożyczalni samochodów w Lublinie często słyszą rozmaite pytania od Klientów. Wiele z nich się powtarza, co pozwoliło nam stworzyć listę najczęściej zadawanych wraz z odpowiedziami na nie. Zapoznaj się z nimi i zobacz, czy na poniższej liście znajduje się odpowiedź na interesujące Cię kwestie. Jeśli jej nie znajdziesz – w dowolnej chwili możesz napisać do nas e-mail lub zadzwonić, aby rozwiać wątpliwości. Nasza profesjonalna obsługa chętnie wszystko Ci wyjaśni.

Zobacz najczęściej zadawane pytania przez osoby, które interesuje wynajem samochodów:

Ile kosztuje wypożyczenie samochodu w Lublinie?

Wypożyczalnia aut zawsze wynajmuje najtaniej, jak to możliwe. Koszt wypożyczenia liczony jest od dnia, a zależy m.in. od klasy pojazdu, wybranych przez najemcę ubezpieczeń oraz wyposażenia dodatkowego.

Ile kosztuje wypożyczenie auta na weekend w Lublinie?

Wynajem samochodu na weekend nie różni się niczym od wynajmu w zwykłe dni. Czyli – płaci się po prostu od dnia wypożyczenia przy uwzględnieniu ubezpieczeń oraz wyposażenia dodatkowego. Nie jest wymagana żadna forma depozytu.

Czy można wynająć samochód na tydzień w Lublinie?

Wypożyczalnia samochodów osobowych w Lublinie bez problemu wynajmie Ci samochód na cały tydzień. Nie zmieniają się przy tym zasady najmu, czyli koszt liczony jest od dnia, a Ty otrzymujesz wybrany pojazd bez limitu km.

Czy można wynająć samochód na miesiąc w Lublinie?

Jeśli interesuje Cię wynajem auta na miesiąc, wypożyczalnia samochodów z przyjemnością udostępni Ci wybrany pojazd. Podobnie jak i w przypadku najmu na krótszy okres, otrzymujesz go bez kaucji i limitu kilometrów.

Jakie samochody są najczęściej wypożyczane w Lublinie?

W Lublinie cieszą się zaufaniem te same marki, co w innych rejonach kraju. A więc kierowcy chętnie wybierają samochody marek Toyota, Audi oraz BMW. Jeśli chodzi o samochody elektryczne, tutaj liderem rynku jest Tesla.

Na co zwracać uwagę przy wynajmie samochodu?

Zanim podpiszesz umowę na wynajem samochodu – czyli rent a car – koniecznie zapoznaj się z wszystkimi punktami mówiącymi o płatnościach oraz stanie technicznym pojazdu i porównaj go ze stanem rzeczywistym.

Ile trzeba mieć lat, żeby wynająć samochód w Wypożyczamy?

Działamy zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem, to zaś mówi, że wynajem samochodów jest dozwolony od 18 lat. Wiek najemcy musi zostać zweryfikowany, dlatego wymagany jest dowód osobisty lub paszport (dla obywateli spoza UE).

Co jest potrzebne do wynajęcia samochodu w Wypożyczamy w Lublinie?

Aby odebrać kluczyki wynajętego samochodu, musisz pokazać swój dowód osobisty oraz prawo jazdy. Oba te dokumenty powinny mieć termin ważności dłuższy niż data zwrotu wynajętego samochodu oraz być wystawione na tę samą osobę.

Czy autem wypożyczonym w Lublinie można wyjechać za granicę?

Tak, istnieje taka możliwość, jednak należy nas o tym uprzedzić. Mogą bowiem być wymagane dodatkowe ubezpieczenia, ponadto nie zezwalamy na wyjazd naszymi samochodami do niektórych krajów Europy.

Czy można wynająć samochód bez kaucji w Lublinie?

Tak – jeśli skorzystasz z naszej propozycji, wynajmiesz bez kaucji każdy dostępny w ofercie pojazd. Nie musisz zatem przygotowywać dodatkowych środków w celu wypożyczenia samochodu. To kolejna z zalet oferty.

Czy można wynająć samochód bez limitu kilometrów w Lublinie?

Oferujemy wynajem samochodu w Lublinie bez limitów – co dotyczy także limitu kilometrów. Podczas okresu wypożyczenia możesz jeździć tyle, ile potrzebujesz, jednak pamiętaj, że gdy skończy się paliwo, to Ty odpowiadasz za tankowanie.

Wynajem samochodu Lublin – wypożyczalnia samochodów bez kaucji

Wynajem auta może być potrzebny w wielu sytuacjach. Na przykład mieszkasz w tym mieście, ale nie posiadasz własnego samochodu, co utrudnia Ci życie codzienne. Albo przenosisz się z powodów zawodowych lub służbowych do Lublina i chcesz mieć swobodę w poruszaniu się po mieście i jego okolicach. Ponieważ możesz wypożyczyć samochód zarówno na weekend, jak i miesiąc, jest to opcja godna rozważenie nawet podczas kilkudniowego pobytu na miejscu.

Mamy zróżnicowane samochody do wynajęcia – Lublin to jedno z wielu polskich miast, w których możesz skorzystać z oferty. Są w niej zarówno pojazdy klasyczne, jak i samochody elektryczne marki Tesla – co jest dobrą okazją do przetestowania takich aut, których jeszcze nie znasz. Sam wynajem jest możliwy przez 24h na dobę poprzez naszą stronę online. Ta całodobowa rezerwacja umożliwia Ci wybranie samochodu w dogodnym dla Ciebie momencie. Podczas niej samodzielnie wybierasz pakiet ubezpieczeń oraz decydujesz o ewentualnym wyposażeniu dodatkowym.

Wypożyczalnia samochodów Lublin bez kaucji i limitu kilometrów z wypożyczamy.pl

Jednym z powodów, dla którego wypożyczenie samochodu u nas to pomysł wart rozważenia, jest fakt, że wypożyczamy wszystkie dostępne modele bez kaucji i limitu kilometrów. Dzięki temu nie musisz się kłopotać zapewnieniem dodatkowych środków na koncie, ani też planować swoich podróży tak, aby zmieścić w wyznaczonym limicie. Pozwala to na swobodną jazdę, a ponieważ samochód wyposażony jest dokładnie w to, czego potrzebujesz, będzie ona na pewno komfortowa!

Warto też dodać, że umożliwiamy zwrot w innym mieście wynajętego samochodu. Dlatego możesz wypożyczyć go w Lublinie, a oddać gdzie indziej. Jeśli planujesz tak zrobić, musisz nasz wcześniej uprzedzić w celu ustalenia dogodnej lokalizacji. Za to wygodne rozwiązanie nie doliczamy żadnych opłat! Może być ono bardzo praktyczne w sytuacji, gdy jesteś czasowo w Lublinie i chcesz wrócić do właściwego miejsca zamieszkania. Z nami będzie to wygodna, miła podróż.

Wynajem krótkoterminowy auta w Lublinie bez kaucji

Dzięki nam możliwy jest wynajem samochodów w Lublinie na krótki termin. Obowiązują standardowe zasady, a więc możesz wypożyczyć go bez kaucji, nie masz także żadnego limitu kilometrów. Ponieważ zawsze wypożyczamy najtaniej, jak to możliwe, cena za wynajem wymarzonego samochodu na krótki czas może Cię bardzo pozytywnie zaskoczyć. Wynajem krótkoterminowy nie jest także przeszkodą w tym, aby można było wybrać dodatkowe wyposażenie. Dlatego, jeśli potrzebny Ci fotelik dla dziecka, bagażnik dachowy czy inny dodatek, nie będzie problemu, aby pojawił się w aucie.

Wynajem bez depozytu na krótki termin? Do skorzystania z naszej oferty skłonić może także fakt, że w tym przypadku również otrzymujesz wybrany pojazd bez limitu kilometrów i z pełnym bakiem. Nie może zatem dziwić, że przez Klientów jesteśmy określani co najmniej jako dobra wypożyczalnia. Również i Ty możesz dołączyć do ich zadowolonego grona – jeśli interesuje Cię, wynajęcie samochodu Lublin, skontaktuj się z nami już dzisiaj!

Wynajem samochodu bez karty kredytowej w Lublinie

Wszystkie nasze wypożyczalnie samochodów – ta w Lublinie to jedna z kilkudziesięciu z nich – mają takie same zasady. Oznacza to, że bez karty kredytowej możesz wynająć u nas wybrany samochód na dowolnie długi okres. Ponieważ płatność kartą kredytową nie jest wymagana, z oferty mogą korzystać bez ograniczeń osoby prywatne. W jaki sposób płaci się za najem? Dostępne są dwa sposoby: płatność kartą debetową lub przelew online. Możesz wybrać taki, który lepiej Ci pasuje i gotowe – masz pewność, że w ustalonym terminie odbierzesz samochód.

Wynajem auta Lublin jeszcze nigdy nie był tak prosty! A brak limitu kilometrów umożliwia planowanie tras tak, jak jest to najwygodniejsze. Wypożyczasz, a w trakcie okresu najmu korzystasz z samochodu tyle, ile potrzebujesz – bez limitów i ograniczeń. Pamiętaj jednak o tym, że samodzielnie uzupełniasz paliwo, ponosisz koszty parkingów itp.

Orientacyjny cennik wynajem aut Lublin

Nasza wypożyczalnia samochodów ma tak ustalony cennik, aby koszt wynajmu był przystępny dla każdego. Dzięki temu nie musisz się obawiać, że wypożyczenie wybranego przez Ciebie pojazdu mocno nadszarpnie firmowy lub prywatny budżet. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię samochód reprezentacyjny, auto miejskie czy przeznaczone do przemierzania terenów z dala od cywilizacji, cena najmu nie będzie niemiłym zaskoczeniem. Możesz przekonać się o tym, sprawdzając nasz cennik. Dzięki temu wiesz jeszcze przed rezerwacją, na jaki wydatek się przygotować.

Wypożyczalnia samochodów Lublin – opinie

Wszystkie osoby, które interesuje wynajem samochodów osobowych w Lublinie, szukają opinii na temat wypożyczalni. Dotyczy to także Wypożyczamy, dlatego aby oszczędzić Ci czasu, zamieszczamy poniżej opinie, jakie mają na nasz temat Klienci. Ponieważ nie są one moderowane, masz pewność, że to prawdzie przemyślenia. Również i Ty możesz dodać swoją opinię, gdy już skorzystasz z usług. Wszystkie opinie Klientów są nie tylko pomocą dla osób rozważających wynajem samochodów tanio, ale także dla nas, ponieważ pomagają nam w ulepszaniu usług!

Zobacz już teraz, jakie opinie wystawili nam użytkownicy!

Sprawdź ofertę Wypożyczamy i ciesz się mobilnością w każdych warunkach!