Wypożyczalnia samochodów Szczecin lotnisko – Port lotniczy Szczecin-Goleniów im. NSZZ „Solidarność” – Goleniów (Glewice)

Masz w planach przylot na lotnisko w Goleniowie (EPSC)? Zapewnij sobie swobodę w poruszaniu się, gdziekolwiek planujesz dalej się udać. Nasza wypożyczalnia aut przy lotnisku w Goleniowie dostarczy samochód optymalnie dopasowany do Twoich potrzeb. A dlaczego warto nas wybrać? Powodów jest wiele, w tym głównie fakt, że wynajmujemy samochody bez kaucji i limitu kilometrów oraz robimy wszystko, aby zapewnić każdemu Klientowi pełną satysfakcję.

Wybierz i zarezerwuj samochód dla siebie już teraz!

Dlaczego bycie mobilnym po przybyciu na lotnisko w Goleniowie jest tak ważne? Przede wszystkim dlatego, że lotnisko leży w pobliżu dróg, dzięki którym szybko dojedziesz do Szczecina, Stargardu czy Nowogardu, a także na Wolin. Dlatego niezależnie od tego, czy przybywasz w celach biznesowych, czy turystycznych, wypożyczalnia aut w Goleniowie to miejsce, z którego usług warto skorzystać. To znakomita alternatywa dla komunikacji zbiorowej, która niestety rzadko kiedy działa niezawodnie. Mając własne auto, jeździsz, gdzie chcesz i kiedy chcesz – zyskujesz pełną niezależność, mobilność i swobodę podróżowania.

Jako że Goleniów to dopiero początek Twojego pobytu, poznaj możliwości, które otwiera przed Tobą dobra wypożyczalnia samochodów – Wypożyczamy.

Wynajem samochodów – lotnisko Szczecin-Goleniów (SZZ/EPSC)

Co zapewnia nasza wypożyczalnia samochodów na lotnisku w Szczecinie (SZZ/EPSC)? Przede wszystkim szeroki wybór modeli z różnych segmentów. Znajdziesz tutaj zarówno stylowe, eleganckie samochody reprezentacyjne, jak i pojazdy doskonale nadające się do ruchu miejskiego, a także modele terenowe do przemierzania terenów z dala od cywilizacji. Co warto podkreślić – wszystkie samochody w ofercie wynajmujemy bez kaucji, czyli na Twoim koncie nie są blokowane żadne środki. Dodając do tego fakt, że wszystkie pojazdy wypożyczamy jak najtaniej się da, otrzymujesz propozycję, obok której trudno przejść obojętnie.

Warto również podkreślić, że mamy w naszej ofercie samochody elektryczne marki Tesla. To propozycja polecana zwłaszcza dla osób, dla których ekologia i ochrona środowiska są ważne. Niezależnie od tego, czy przybywasz w rejon Szczecina w celach biznesowych, czy turystycznych, podczas swojego pobytu nie będziesz zatruwać spalinami środowiska. Istotny jest również fakt, że dopuszczamy zwrot w innym mieście wynajętego pojazdu. Możesz zatem zacząć swoją podróż na lotnisku w Goleniowie (SZZ), a zakończyć ją gdziekolwiek Ci to pasuje. Podczas podpisywania umowy rent a car uzgodnij z nami miejsce odbioru pojazdu.

Port lotniczy Szczecin-Goleniów im. NSZZ „Solidarność” – Goleniów Glewice (SZZ/EPSC) – wypożyczalnia samochodów

Wypożyczalnia samochodów Goleniów to miejsce, skąd wyjedziesz wybranym przez siebie samochodem. Jako że wynajem odbywa się bez limitu kilometrów, możesz jeździć autem tak długo, jak chcesz. Zamiast martwić się przejechanym dystansem, możesz skupić wyłącznie na sprawach zawodowych lub turystycznych. To ułatwienie z pewnością docenią wszyscy nasi Klienci, niezależnie od celu ich przybycia do Szczecina. Samochód jest w pełni zatankowany w momencie odbioru, ale podczas eksploatacji to Ty odpowiadasz za uzupełnianie paliwa.

Chcesz mieć pewność, że upatrzony model będzie na Ciebie oczekiwać na lotnisku? Pozwoli Ci na to całodobowa rezerwacja przez naszą stronę internetową. Aby zapłacić za usługę, możesz skorzystać z przelewu online. Inna opcja to wynajem samochodu na miejscu – w takim przypadku musisz jednak liczyć się z tym, że nie wszystkie modele mogą być dostępne od ręki ze względu na spore zainteresowanie naszą ofertą. Dlatego, aby mieć pewność skorzystania z upatrzonego przez Ciebie auta, zawczasu zarezerwuj je online. Możesz to zrobić przez 24h na dobę. W każdym przypadku przed odbiorem musisz podpisać umowę oraz okazać dowód tożsamości i prawo jazdy. Na miejscu umożliwiamy też płatność kartą debetową.

Wypożyczenie samochodu z lotniska Szczecin-Goleniów (SZZ/EPSC)

Zastanawiasz się, czy wynajem samochodu może nadszarpnąć Twój budżet? Staramy się, aby wypożyczanie auta kosztowało tak tanio, jak to tylko możliwe. Na opłatę składa się kilka czynników: kluczowym jest klasa wynajmowanego pojazdu, a do tego dochodzi jeszcze koszt wybranego pakietu ubezpieczeń, a także ewentualnego wyposażenia dodatkowego, jeżeli na takie się zdecydujesz. Nie można zatem określić jednej, uniwersalnej ceny. Jeśli jeszcze przed rezerwacją chcesz ustalić ewentualny koszt, pomoże Ci w tym znajdujący się na naszej stronie cennik.

Nasza wypożyczalnia samochodów w Goleniowie stara się jak najbardziej pomóc Klientom, toteż dajemy możliwość przedłużenia okresu wynajmu w razie potrzeby. W tym celu wystarczy skontaktować się z nami mailowo przez 24h na dobę lub telefonicznie. W umowie rent a car w przejrzysty sposób określone zostały wszystkie warunki najmu, w tym ewentualne dodatkowe koszty. W przypadku wątpliwości zawsze możesz zapytać obsługi – z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania.

Już teraz zobacz, jak prezentuje się nasz cennik!

Wypożyczalnia aut Szczecin-Goleniów (SZZ/EPSC)

Wypożyczalnia samochodów w Szczecinie na lotnisku (SZZ/EPSC) stawia sobie za cel komfort i zadowolenie wszystkich Klientów, dlatego nie wymagamy płatności kartą kredytową, która jest często niezbędna w przypadku konkurencyjnych firm. Zamiast tego umożliwiamy płatność kartą debetową, co jest dużym udogodnieniem dla osób prywatnych, które zazwyczaj nie mają karty kredytowej. A ponieważ nie pobieramy kaucji, masz więcej środków, aby uprzyjemnić sobie pobyt na miejscu niezależnie od tego, czy przyjazd wiąże się ze sprawami zawodowymi, czy prywatnymi. Z nami tylko zyskujesz!

Aby nasza dobra wypożyczalnia była jeszcze lepsza, maksymalnie uprościliśmy procedurę wynajmu. Umowa jest klarowna i sporządzona w taki sposób, aby nie pozostawiać miejsca na interpretację niekorzystną dla Klienta. Nie ma tu także przysłowiowego „drobnego druczku”, mogącego prowadzić do nadużyć. Wszystko jest jasno i precyzyjnie określone, dlatego podpisując z nami umowę, masz pewność, że nie będziesz tego żałować! Na pewno opuścisz lotnisku Goleniów (SZZ) w dobrym nastroju!

Wynajem samochodów lotnisko Szczecin-Goleniów (SZZ/EPSC) – najczęściej zadawane pytania

Nasza wypożyczalnia samochodów w Goleniowie jest otwarta dla potencjalnych Klientów, którzy chcą dopytać o takie rzeczy, jak opłaty czy warunki wynajmu. Jeśli masz jakieś pytania, możesz w dowolnej chwili napisać do nas e-maila lub zatelefonować w godzinach pracy – z chęcią na nie odpowiemy. Jednak zanim to zrobisz, mamy coś, co może ułatwić Ci życie. Przygotowaliśmy listę najczęściej zadawanych pytań wraz z odpowiedziami. Być może jest tam również odpowiedź na Twoje wątpliwości.

Oto najczęściej zadawane pytania, które słyszymy w naszej wypożyczalni aut Goleniów.

Ile kosztuje wypożyczenie samochodu na lotnisku Szczecin-Goleniów?

Nasza wypożyczalnia aut w Goleniowie oferuje atrakcyjne, bardzo konkurencyjne ceny najmu. Konkretny koszt usługi zależy zawsze od kilku czynników, w tym zwłaszcza klasy pojazdu, dodatkowych akcesoriów oraz wybranego pakietu ubezpieczenia. Za każdy dzień wynajmu obowiązuje określona, stała stawka, niezależnie od łącznego okresu wypożyczenia.

Ile kosztuje wypożyczenie auta na weekend w Szczecinie?

Jeśli chcesz zwiedzić Szczecin i okolice przez weekend, nasza wypożyczalnia samochodów w Szczecinie na lotnisku z przyjemnością wynajmie Ci na ten czas odpowiedni pojazd. Zasady wynajmu są takie same jak przy wypożyczaniu na tydzień czy kilka dni. Koszty są liczone za każdy dzień najmu.

Czy można wynająć samochód na tydzień w Szczecinie?

Tak, bez problemu wypożyczymy Ci samochód na tydzień. Obowiązują takie same zasady jak przy wypożyczaniu na inną liczbę dni – czyli najmujesz bez depozytu i bez limitu km.

Czy można wynająć samochód na miesiąc z lotniska Szczecin-Goleniów?

Oczywiście, że tak. Nic nie ogranicza naszej oferty dla Ciebie. Jeżeli zatem potrzebujesz samochodu na cały miesiąc, możesz wybrać najlepszy model dla siebie i jeździć nim przez kilka tygodni. Wypożyczenie odbywa się bez karty kredytowej – płacisz za nie przelewem lub kartą debetową.

Jakie samochody są najczęściej wypożyczane w Szczecinie?

W pełni sprawne technicznie, nowoczesne i popularne – takie samochody oferuje nasza wypożyczalnia aut. Goleniów jest jednym z punktów, w którym oferujemy bogatą gamę modeli zapewniających bezpieczną i wygodną jazdę. Nasz asortyment obejmuje marki pojazdów, które cieszą się dużą popularnością w całym kraju. Są to Audi, BWM oraz Toyota. Ale na tym nasza oferta się nie kończy. Wychodząc naprzeciw miłośnikom ekologicznych rozwiązań, proponujemy samochody elektryczne marki Tesla.

Na co zwracać uwagę przy wynajmie samochodu?

Przede wszystkim na umowę i jej przejrzystość. Zwróć szczególną uwagę zwłaszcza na punkty mówiące o opłatach oraz warunkach zwrotu pojazdu. W umowach Wypożyczamy wszystkie te informacje są zawsze przedstawione w sposób jasny, klarowny i jednoznaczny.

Ile trzeba mieć lat, żeby wynająć samochód w Wypożyczamy?

W myśl polskiego prawa wynajem samochodów jest dozwolony od 18 lat. Wiek najemcy musi być zweryfikowany w przedstawionym przez niego dowodzie tożsamości.

Co jest potrzebne do wynajęcia samochodu na lotnisku Szczecin-Goleniów?

Wypożyczamy wymaga do podpisania umowy dwóch dokumentów najemcy. Pierwszym jest dowód osobisty, a w przypadku osób spoza Unii Europejskiej niezbędny będzie paszport. Drugi dokument to prawo jazdy lub międzynarodowe prawo jazdy u osób spoza UE.

Czy autem wypożyczonym w Wypożyczamy na lotnisku Szczecin-Goleniów można wyjechać za granicę?

Istnieje taka możliwość, należy jednak uprzedzić nas o tym przed sporządzeniem umowy. Pamiętaj, że niektóre kierunki wyjazdów nie są akceptowane (przede wszystkim kraje na wschodzie Europy). Ponadto może być niezbędne wykupienie dodatkowych ubezpieczeń w celu wyjazdu poza Polskę.

Czy można wynająć samochód bez kaucji na lotnisku Szczecin-Goleniów?

Wszystkie samochody, jakie mamy w swojej ofercie, wynajmujemy bez kaucji. Dlatego też nie jest u nas wymagana karta kredytowa, na której moglibyśmy zablokować środki w ramach depozytu.

Czy można wynająć samochód bez limitu kilometrów na lotnisku Szczecin-Goleniów?

Każdym wynajętym u nas samochodem możesz przejechać tyle kilometrów, ile tylko chcesz. Pamiętaj jednak o tym, że po wyczerpaniu zapasów paliwa otrzymanego wraz z autem musisz uzupełnić jego zapas samodzielnie i na własny koszt.

Opinie – wypożyczalnia samochodów Szczecin-Goleniów

Poznaj opinie osób, które korzystały już z naszych usług. Zobacz, jakie doświadczenia dotyczące współpracy z naszą firmą mają inni kierowcy oraz czy nas polecają. A jeśli już skorzystasz z naszych usług, zachęcamy do podzielenia się swoimi wrażeniami ze współpracy. Każda opinia jest dla nas ważna, gdyż stanowi cenną wskazówkę dla osób zainteresowanych skorzystaniem z oferty Wypożyczamy. Traktujemy ją też jako wartościowe źródło informacji, które pomoże nam w ulepszaniu usług. Wszystkie opinie są niemoderowane i stanowią szczere wypowiedzi.

Potrzebujesz wynająć samochód w innym miejscu niż lotnisko? Sprawdź: Wypożyczalnia samochodów Szczecin

Przekonaj się, co myślą o nas inni Klienci!

 Samochody na wynajem:

Hyundai Kona
Hyundai Kona

Szukasz bezpiecznego i wygodnego samochodu? Sprawdź model Hyundai Kona! Ten samochód na wynajem zawiera zaawansowane funkcje bezpieczeństwa oraz zapewnia jeden z najbardziej wszechstronnych pakietów technologii. Pojemność silnika wynosi 1.6 T-GDI, a jego moc to 198...

Volvo XC40
Volvo XC40

Szukasz kompaktowego SUV-a? Sprawdź Volvo XC40! Przede wszystkim należy zwrócić uwagę, że jest to inteligentne auto z charakterem. Jego silnik o mocy 129 KM ma pojemność 1.5. Spalanie w cyklu miejskim wynosi 7,3 l, a w trasie 5,8 l. Ten pięciodrzwiowy samochód na...

Nissan Qashqai
Nissan Qashqai

Jeśli szukasz samochodu dobrego na dłuższe podróże, Nissan Qashqai będzie idealny! Możesz też wzbudzić nim ogrom zazdrości u innych kierowców. Wszystko za sprawą eleganckiego nadwozia i wprowadzenie innowacyjnych technologii wspomagających prowadzenie i...

Toyota C-HR
Toyota C-HR

Toyota C-HR, to samochód, przy którym wręcz trzeba porzucić ustalone wcześniej standardy i wyjść z ram. Odważna stylistyka nadwozia tego samochodu na wynajem zachwyca dynamiką. Za sprawą nowoczesnych napędów o znakomitej mocy i wszechstronnych możliwości typowych dla...

Opel Astra
Opel Astra

Opel Astra charakteryzuje się to pewna siebie sylwetka i zaawansowane technologie, które mają za zadanie wspomagać jazdę. Przejrzysta stylistyka i niemiecka technologia zapewniają to, co najlepsze. Możesz ze spokojem cieszyć się jazdą każdego dnia. Co więcej, ten...

Peugeot 2008
Peugeot 2008

Jeśli lubisz wyzwania, Peugeot 2008 jest samochodem idealnym dla Ciebie. Z nim z łatwością przejdziesz przez wszelkie próby, jakie postawi przed Tobą miasto. Ten samochód na wynajem jest inteligentnym pojazdem o niezwykłej elegancji. Kompaktowy i wyposażony w...