wrocław centrum wypożyczalnia samochodów

Wypożyczalnia samochodów Wrocław – tani wynajem aut z Wypożyczamy.pl

Chcesz swobodnie poruszać się po Wrocławiu, bez zdawania na komunikację zbiorową czy odpłatne przejazdy taksówkami? Jeśli tak, nasza wypożyczalnia samochodów osobowych we Wrocławiu ma dla Ciebie świetną ofertę. Dzięki niej możesz tanio wypożyczyć samochód na tyle, na ile tego potrzebujesz. Nie musisz przy tym obawiać się żadnych ograniczeń co do jego eksploatacji – wszystkie samochody z oferty wynajmujemy bez limitu kilometrów. Ale nie są to jedyne zalety, które mogą przekonać Cię do naszej propozycji!

Wypożyczalnia aut we Wrocławiu dysponuje samochodami z różnych klas – zaczynając od kompaktowych samochodów miejskich, kończąc na eleganckich modelach z segmentu Premium i SUV-ach. Dlatego zawsze znajdzie się dla Ciebie najbardziej dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb model. Każdy z nich jest w doskonałym stanie technicznym, a na start dostajesz go z w pełni zatankowanym bakiem. I to wszystko bez depozytu! Nie jest u nas także potrzebna płatność kartą kredytową. Opłaty dokonasz przelewem lub kartą debetową.

Wynajem samochodu Wrocław – najczęściej zadawane pytania

Jeśli decydujesz się na wypożyczenie samochodu, Wrocław jest miastem, w którym możesz skorzystać z oferty. Jeśli jednak wcześniej nie zdarzyło Ci się wynajmować samochodu lub chcesz poznać dokładniejsze szczegóły tego procesu, masz zapewne liczne pytania. Dobra wypożyczalnia, taka jak nasza, z przyjemnością na wszystkie odpowie, jednak zanim zadzwonisz lub napiszesz e-maila, zobacz, czy odpowiedzi na nie znajdują się na poniższej liście.

Ile kosztuje wypożyczenie samochodu we Wrocławiu?

Jaka jest cena za wypożyczenie auta we Wrocławiu? W naszej wypożyczalni koszt liczony jest od dnia wynajmu, a składają się na niego m.in. klasa pojazdu, wybrany pakiet ubezpieczeń oraz wyposażenie dodatkowe – jeśli oczywiście je dobierzesz.

Ile kosztuje wypożyczenie auta na weekend we Wrocławiu?

Wypożyczalnia auta nie ma osobnych cenników dla wynajmów weekendowych, dlatego koszty obliczane są po prostu od dnia. Za wypożyczenie w weekendy oraz dni świąteczne nie doliczamy żadnych dodatkowych opłat.

Czy można wynająć samochód na tydzień we Wrocławiu?

Tygodniowy wynajem samochodów osobowych? We Wrocławiu umożliwiamy wypożyczenie auta na taki czas, a nawet dłużej. Obowiązują przy tym takie same zasady, jak przy wynajmie na kilka dni, a więc wypożyczasz bez kaucji i limitu kilometrów.

Czy można wynająć samochód na miesiąc we Wrocławiu?

W naszym przypadku nie ma z tym problemu. Wynajęcie wybranego przez Ciebie samochodu na miesiąc nie wymaga żadnych dodatkowych opłat czy też spełnienia określonych warunków. Odbywa się w taki sam sposób, jak wypożyczenie na krótszy okres.

Jakie samochody są najczęściej wypożyczane we Wrocławiu?

W stolicy Dolnego Śląska popularnością cieszą się dokładnie te same marki, co w reszcie kraju, a więc samochody BWM, Audi oraz Toyota. Jeśli chodzi o auta elektryczne, tutaj najczęściej wybierane są modele marki Tesla – które także mamy w ofercie.

Na co zwracać uwagę przy wynajmie samochodu?

Przed podpisywaniem lub zaakceptowaniem umowy rent a car zwróć uwagę na wszelkie zapisy związane z opłatami. Gdy otrzymasz kluczyki do samochodu, sprawdź, czy jego stan techniczny oraz poziom napełnienia baku odpowiadają opisowi w umowie.

Ile trzeba mieć lat, żeby wynająć samochód w Wypożyczamy?

Nasza tania wypożyczalnia samochodów postępuje w myśl przepisów, te zaś mówią, że wynajem aut jest możliwy od 18 lat. Przed wydaniem wypożyczonego pojazdu wiek najemcy jest weryfikowany na podstawie okazanego przez niego dokumentu tożsamości.

Co jest potrzebne do wynajęcia samochodu w Wypożyczamy we Wrocławiu?

Wypożyczamy to wypożyczalnia aut bez kaucji, ale wymagamy – poza zaakceptowaniem umowy – okazania przez najemcę dowodu tożsamości oraz prawa jazdy. Oba dokumenty muszą mieć datę ważności dłuższą niż czas wynajmu pojazdu.

Czy autem wypożyczonym we Wrocławiu można wyjechać za granicę?

Tak, taka opcja również wchodzi w grę, jednak należy uprzedzić nas o takim zamiarze. Niektóre kierunki wyjazdów nie są akceptowane, ponadto może wówczas wzrosnąć koszt wypożyczenia, ponieważ wymagane będą dodatkowe ubezpieczenia.

Czy można wynająć samochód bez kaucji we Wrocławiu?

Wypożyczalnia aut we Wrocławiu udostępnia bez kaucji wszystkie samochody w ofercie. Oznacza to, że żadne środki nie są blokowane na Twoim koncie. Dzięki temu pozostaje Ci więcej pieniędzy na dowolny inny cel.

Czy można wynająć samochód bez limitu kilometrów we Wrocławiu?

Jak najbardziej – jeśli skorzystasz z naszej oferty. Wszystkie samochody z naszej oferty wynajmowane są bez limitu km. Nie musisz zatem obawiać się, że przekroczysz ustaloną granicę – niezależnie od tego, na jak długo wypożyczasz samochód.

Wynajem samochodu Wrocław – wypożyczalnia samochodów bez kaucji

Do skorzystania z oferty skłania nie tylko duży wybór samochód z różnych klas, ale także to, że nie pobieramy depozytu za wynajem aut we Wrocławiu. Bez kaucji wypożyczysz u nas taki pojazd, jaki tylko jest Ci potrzebny. Dlatego niezależnie od tego, w jakim celu potrzebny będzie samochód, u nas płacisz tylko kwotę określoną przez cennik – nie musisz przygotowywać dodatkowych środków w celu odebrania kluczyków. Płatności dokonasz przelewem online, dopuszczalna jest także płatność kartą debetową.

Aby mieć pewność, że pojedziesz wybranym pojazdem, dokonaj rezerwacji. Możliwa jest całodobowa, siedem dni w tygodniu oraz 24h na dobę poprzez naszą stronę online. Działa to w prosty sposób – wybierasz samochód, który Cię interesuje, odpowiedni pakiet ubezpieczeń, a jeśli chcesz, dodajesz do tego także wyposażenie dodatkowe. Po akceptacji umowy podajesz swoje dane, a następnie decydujesz o formie płatności i gotowe. Możesz zgłosić się w naszym punkcie po odbiór zamówionego auta – pamiętaj, aby zabrać ze sobą dowód osobisty oraz prawo jazdy.

Wypożyczalnia samochodów Wrocław bez kaucji i limitu kilometrów z wypożyczamy.pl

Wrocław – wypożyczalnia aut bez limitu kilometrów

Staramy się iść maksymalnie na rękę naszym Klientom, dlatego wypożyczalnia samochodów we Wrocławiu ma regulamin wynajmu tak przygotowany, aby każdy był zadowolony. Nie tylko możesz wynająć auto bez karty kredytowej, co jest powszechne w innym wypożyczalniach, ale także nie masz żadnego ograniczenia co do ilości pokonanych podczas okresu najmu kilometrów. Jeździsz tyle, ile potrzebujesz, a jak wiadomo, nie zawsze da się przewidzieć wszystkie sytuacje i może zdarzyć się niespodziewana potrzeba wyjazdu.

Ale to nie wszystko, czym wyróżnia się nasz wynajem aut. Wrocław może być miejscem, gdzie odbierzesz samochód, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby oddać go gdzie indziej. Dopuszczamy zwrot w innym mieście, co może być wygodnym rozwiązaniem w wielu sytuacjach. Jeśli chcesz z niego skorzystać, uprzedź nas o tym, a wspólnie znajdziemy najlepiej pasującą do odebrania samochodu lokalizację. Dlatego niezależnie od tego, na jaką podróż jest Ci potrzebny samochód – wynajem to komfort, wygoda i pełna mobilność!

Wynajem krótkoterminowy auta we Wrocławiu bez kaucji

Wypożyczalnia samochodów udostępni Ci bez kaucji dokładnie taki samochód, jakiego potrzebujesz. Co więcej – jeśli niezbędne są do niego dodatki, takie jak np. fotelik dla dziecka czy bagażnik dachowy – możemy je również zapewnić za niewielką dopłatą. Tu wypada podkreślić, że zawsze staramy się wynajmować auta najtaniej jak to tylko możliwe. Dlatego wypożyczalnie samochodu nie będzie wiązać się z dużym nadszarpnięciem firmowego lub prywatnego budżetu. To właśnie oferuje Wypożyczamy.

Nie może zatem dziwić, że mamy bardzo dobre opinie wśród osób, które już skorzystały z naszych usług. Profesjonalna obsługa pomoże Ci na każdym etapie wynajmu, dzięki czemu cała procedura odbędzie się w przyjemny sposób. Pamiętaj, że to Ty decydujesz o wszystkim – zaczynając od wyboru auta, kończąc na jego wyposażeniu dodatkowym. To sprawia, że nasza wypożyczalnia aut Wrocław 24h jest miejscem, które zapewnia bardzo miłe doświadczenia.

Wynajem samochodu bez karty kredytowej we Wrocławiu

Interesuje Cię wynajem auta? Wrocław to jedno z wielu miejsc w Polsce, w którym możesz skorzystać z naszej oferty. Potrzebujesz tylko konta w banku, ponieważ opłacasz wynajem za pomocą przelewu. Możliwa jest także płatność kartą debetową. Nie jest natomiast u nas wymagana płatność kartą kredytową – którą nie każdy posiada. To znacznie ułatwia całą procedurę oraz sprawia, że wynajem samochodu jest możliwością dostępną dla szerokiego grona Klientów. W każdej chwili możesz zostać jednym z nich!

Oferta sprawia, że możesz cieszyć się jazdą w pełni sprawnym samochodem. Możesz wybrać markę, którą lubisz lub wybrać nową, aby sprawdzić ją w praktyce. Wynajem samochodów we Wrocławiu to także okazja, aby wypróbować możliwości dawane przez samochody elektryczne. Dysponujemy pojazdami globalnego lidera w ich produkcji – modelami marki Tesla. Wszystkie dostępne samochody wynajmiesz u nas tanio, co jeszcze bardziej zachęca do skorzystania z naszej propozycji. Dlatego już dzisiaj zobacz, który z samochód z naszej oferty wynajmiesz!

Orientacyjny cennik wynajem aut Wrocław

Ile kosztuje wynajęcie auta w mieście Wrocław? Całkowity koszt zależy od wybranego pojazdu, pakietu ubezpieczeń oraz ewentualnego wyposażenia dodatkowego. Aby pozwolić Ci w łatwy sposób obliczyć ceny, prezentujemy orientacyjny cennik za wynajem. Dla Twojej wygody pokazujemy samochody podzielone na klasy, dzięki czemu szybko znajdziesz poszukiwany przez siebie model. Przekonaj się, że Wypożyczamy to wysoka jakość w dobrej cenie – zapoznaj z cenami już teraz!

Wypożyczalnia samochodów Wrocław – opinie

Prezentujemy opinie na nasz temat od Klientów, którzy korzystali już z usług. Nie są one w żaden sposób moderowane, prezentując prawdziwe przemyślenia na temat oferty oraz jakości usług świadczonych przez Wypożyczamy. Każda jest dla nas istotna, ponieważ pomaga w jeszcze lepszym przystosowaniu oferty do potrzeb Klientów. Jeśli zostaniesz jednym z nich – nie wahaj się dodać swojej opinii!

Sprawdź ofertę i wynajmij wymarzony samochód już dziś!