Wypożyczalnia samochodów Wrocław lotnisko – Port lotniczy Wrocław-Strachowice im. Mikołaja Kopernika – Strachowice

Czy chcesz mieć pełną mobilność podczas pobytu w stolicy Dolnego Śląska? To istotne zwłaszcza wówczas, gdy masz ograniczony czas lub też umówione ważne spotkania biznesowe. Pomoże Ci w tym wypożyczalnia samochodów, obsługująca lotnisko we Wrocławiu (WRO/EPWR) – to jeden z punktów odbioru na mapie kraju. Nasza oferta jest nie tylko przystępna cenowo, ale również niezwykle korzystna z wielu innych względów.

Zarezerwuj samochód dla siebie już dzisiaj!

Co sprawia, że oferta Wypożyczamy jest warta rozważenia? Przede wszystkim niezwykle wygodne warunki najmu. U nas wypożyczasz bez kaucji i limitu kilometrów. Specjalnie dla Ciebie mamy przygotowany szeroki wybór pojazdów z wszystkich segmentów – zaczynając od samochodów miejskich, kończąc na pojazdach reprezentacyjnych, dzięki którym z pewnością wywrzesz bardzo pozytywne wrażenie na kontrahentach. Każde z aut jest perfekcyjne pod względem technicznym, a na dobry start otrzymujesz je w pełni zatankowane.

Wynajem samochodów Lotnisko Wrocław-Strachowice (WRO/EPWR)

Gdy przybywasz do Strachowic, możesz stąd wyruszyć nie tylko do Wrocławia, ale także w innych kierunkach, jak np. Legnica, Wałbrzych czy Lubin. Nie musisz martwić się koniecznością powrotu na lotnisko – po uprzednim ustaleniu tego z Wypożyczamy możliwy jest zwrot w innym mieście. Dzięki temu możesz jechać, gdzie chcesz, a ponieważ wynajmujesz auto bez limitu km, nic nie ogranicza zasięgu Twojej podróży. Dzięki samochodowi zyskujesz pełną wolność, a dodając do tego fakt, że jest on optymalnie dopasowany do twoich potrzeb, wizyta na Dolnym Śląsku będzie czystą przyjemnością!

Wypożyczalnia samochodów (Lotnisko Wrocław WRO) to miejsce, z którego możesz wyruszyć zarówno na spotkania biznesowe w mieście, jak i zwiedzanie atrakcji, z jakich słynie cały rejon. Niezależnie od tego, czy potrzebny Ci samochód do zabrania rodziny wraz z bagażami, czy też wygodne auto miejskie, postaramy się zapewnić Ci je jak najtaniej. Za ile konkretnie? To zależy od wybranego modelu – pełen cennik znajdziesz na tej stronie i możesz w każdej chwili oszacować potencjalne koszty.

Już teraz zobacz, który z samochodów z naszej oferty wynajmiesz!

Lotnisko Wrocław-Strachowice – wypożyczalnia samochodów

W jaki sposób możliwy jest wynajem samochodu? Wrocław lotnisko (WRO/EPWR) to punkt, w którym możesz odebrać auto. Jednak aby mieć pewność, że będzie to dokładnie ten model, którego potrzebujesz, najlepiej wcześniej dokonać jego rezerwacji online. Podobnie jak i nasza witryna, rezerwacja online jest całodobowa, czyli możesz dokonać wynajęcia przez 24h na dobę – kiedy tylko masz na to ochotę.

Niezależnie od sposobu rezerwacji nie jest wymagana płatność kartą kredytową. Przy zamawianiu online możesz wykonać przelew, zaś jeśli wynajmujesz na miejscu, w takiej sytuacji możliwa jest płatność kartą debetową. W żadnym wypadku nie wymagamy również kaucji – dlatego środki na Twoim koncie nie są rezerwowane. Jeśli chodzi o wszelkie dodatkowe opłaty, które mogą być niezbędne przy zwrocie pojazdu, określa je precyzyjnie nasza przejrzysta umowa. Koniecznie zapoznaj się z nią przed podpisaniem dokumentu!

Wypożyczenie samochodu z lotniska Wrocław-Strachowice (WRO/EPWR)

Wypożyczalnia aut (Wrocław lotnisko WRO) stawia sobie za cel satysfakcję każdego Klienta, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby wszyscy byli zadowoleni. Samodzielnie wybierasz nie tylko samochód, ale również decydujesz o pakiecie ubezpieczeń. Możesz także wybrać wyposażenie dodatkowe – oczywiście, jeśli jest Ci potrzebne. Bagażnik na narty? Fotelik dla dziecka? Czegokolwiek nie chcesz, zadbamy o to, aby znalazło się w aucie, które będzie czekać na Ciebie na lotnisku Wrocław-Strachowice!

Wypożyczamy samochody bez depozytu, a wszystkie koszty klarownie przedstawiamy. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości nie wahaj się pytać – nasza obsługa z przyjemnością udzieli wszelkich wyjaśnień. Dlatego popisanie z nami umowy rent a car będzie dla Ciebie czystą przyjemnością. Wypożyczając u nas samochód na lotnisku Strachowice (EPWR) masz okazję przetestować nieznane Ci wcześniej marki – dzięki czemu nasza oferta jest jeszcze atrakcyjniejsza.

Zobacz nasz pełen cennik!

Wypożyczalnia aut Lotnisko Wrocław-Strachowice (WRO/EPWR)

Prowadzimy atrakcyjny wynajem samochodów. Obsługujemy lotnisko we Wrocławiu (WRO/EPWR) i to właśnie tutaj możesz tanio wypożyczyć auto. Procedura jest bardzo prosta: po wybraniu samochodu oraz ew. wyposażenia dodatkowego podpisujemy umowę. Niezbędne do jej stworzenia są dwa dokumenty: ważny dowód osobisty najemcy oraz jego prawo jazdy. Klienci spoza UE muszą okazać międzynarodowe prawo jazdy i paszport. Dopuszczalna jest płatność kartą debetową, możesz również zapłacić za pomocą przelewu internetowego. I to wszystko, co jest potrzebne, aby zyskać samochód bez kaucji oraz bez limitu kilometrów.

Wypożyczamy w żaden sposób nie ogranicza Twojej mobilności. Niezależnie od tego, w jakim celu przybywasz do Wrocławia, możesz korzystać z wynajętego samochodu w sposób, który najlepiej Ci odpowiada. Dzięki nam pobyt zawsze będzie udany. Pamiętaj jednak o tym, że po wykorzystaniu zapasu paliwa musisz uzupełniać bak samodzielnie, płacąc za to z własnej kieszeni, podobnie rzecz się ma z uiszczeniem opłat za parkingi, autostrady itp.

Wynajem samochodów Wrocław-Strachowice – najczęściej zadawane pytania

Wypożyczalnia samochodów (Wrocław lotnisko WRO/EPWR) jest miejscem, z którego możesz wyjechać wybranym z naszej bogatej oferty samochodem. Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie do procedury wynajęcia czy też kosztów, możesz napisać do nas maila lub zadzwonić w godzinach pracy punktu. Klienci, którzy korzystają z naszego stanowiska na lotnisku WRO, często zadają podobne pytania. Aby zaoszczędzić Ci czas na kontakt, przygotowaliśmy ich listę wraz z gotowymi odpowiedziami. Zobacz, czy znajduje się na niej również Twoje!

Oto pytania zadawane często przez Klientów, których interesuje wynajem aut – Wrocław lotnisko.

Ile kosztuje wypożyczenie samochodu na lotnisku Wrocław Strachowice?

Wypożyczalnia aut obsługująca lotnisko we Wrocławiu (WRO/EPWR) liczy koszty wynajmu od dnia. Stawka za samochód zależy od jego klasy, a także wybranych ubezpieczeń i wyposażenia dodatkowego. Ogólny koszt może wzrosnąć, jeśli deklarujesz chęć wyjazdu wynajętym samochodem poza Polskę, ponieważ wówczas mogą być potrzebne dodatkowe ubezpieczenia.

Ile kosztuje wypożyczenie auta na weekend na lotnisku Wrocław Strachowice?

Wypożyczalnia aut (Wrocławiu lotnisko) wynajmuje samochody na krótki czas, co nie różni się niczym od wynajmu na dłuższy okres, a więc koszt liczony jest za każdy dzień. Cennik znajdujący się na naszej stronie pozwala Ci ustalić dokładną cenę jeszcze przed dokonaniem rezerwacji.

Czy można wynająć samochód na tydzień na lotnisku Wrocław Strachowice (WRO/EPWR)?

Nie ma z tym żadnego problemu. Tygodniowy wynajem samochodów to często świadczona przez nas usługa. Nie różni się niczym od najmu na krótszy czas, a więc masz pojazd bez limitu kilometrów, w pełni sprawny i bez konieczności wpłacania kaucji.

Czy można wynająć samochód na miesiąc na lotnisku Wrocław Strachowice?

Wynajem na okres 30 lub 31 dni również jest możliwy. Nie jest przy tym potrzebna płatność kartą kredytową ani depozyt, ale pamiętaj, że musisz w trakcie całego okresu wypożyczenia uzupełniać paliwo na własny koszt.

Jakie samochody są najczęściej wypożyczane we Wrocławiu?

Wypożyczalnia samochodów obejmująca lotnisko we Wrocławiu posiada w swojej ofercie wszystkie marki cieszące się popularnością wśród polskich kierowców, dlatego też znajdziesz u nas samochody BMW, Audi i Toyota, a z elektrycznych mamy pojazdy marki Tesla.

Na co zwracać uwagę przy wynajmie samochodu?

Dobra wypożyczalnia, taka jak nasza, przedstawia jasne, klarowne umowy, w których nie ma jakichkolwiek punktów mogących budzić wątpliwości. Zwróć szczególną uwagę na opłaty karne, które mogą zostać naliczone przez wypożyczalnię przy zwrocie pojazdu.

Ile trzeba mieć lat, żeby wynająć samochód w Wypożyczamy?

Wynajem samochodów jest dopuszczalny od 18 lat. Jest to wymóg stawiany przez polskie prawo. Wiek najemcy musi być zweryfikowany, dlatego podczas podpisywania umowy wypożyczenia należy przedstawić ważny dowód tożsamości (dowód osobisty lub paszport).

Co jest potrzebne do wynajęcia samochodu w Wypożyczamy na lotnisku Strachowice?

Jeśli chcesz skorzystać z oferty, jaką ma dla Ciebie nasza wypożyczalnia samochodów we Wrocławiu na lotnisku, potrzebne będą dwa dokumenty: dowód tożsamości oraz prawo jazdy. Muszą być one wystawione na tę samą osobę, a każdy mieć ważność dłuższą niż planowany termin zwrotu pojazdu.

 Czy autem wypożyczonym w Wypożyczmy Strachowice można wyjechać za granicę?

Wypożyczalnia aut umożliwia również takie rozwiązanie pod wcześniejszym uzgodnieniu. Wyjazd w niektóre rejony może być zabroniony, podczas gdy inne – zwłaszcza kraje UE – dopuszczalne. Może pojawić się jednak konieczność wykupu dodatkowych ubezpieczeń.

Czy można wynająć samochód bez kaucji na lotnisku Wrocław Strachowice?

Wypożyczamy umożliwia wynajem samochodu bez kaucji – oznacza to, że żadne środki nie są dodatkowo potrzebne na wynajem. Jednorazowa płatność kartą debetową po podpisaniu umowy i już możesz cieszyć się wybranym autem.

Czy można wynająć samochód bez limitu kilometrów na lotnisku Wrocław Strachowice?

Tak – pod warunkiem, że skorzystasz z naszych propozycji. Wówczas wyjeżdżając z lotniska w Strachowicach nie musisz liczyć się z odległościami – podpisujesz z nami umowę bez limitu kilometrów. W niczym Cię nie ograniczamy!

Wypożyczalnia samochodów Lotnisko Wrocław Strachowice – opinie

Prezentujemy opinie, jakie mają na temat naszej oferty Klienci, którzy już z niej skorzystali. To z pewnością pomoże CI w podjęciu decyzji o dołączeniu do ich grona. A gdy tak się stanie, również Ty zostaw nam i innym swoje przemyślenia na temat wynajmu w Wypożyczamy!

Potrzebujesz wynająć samochód w innym miejscu niż lotnisko? Sprawdź: Wypożyczalnia samochodów Wrocław

 Samochody na wynajem:

Hyundai Kona
Hyundai Kona

Szukasz bezpiecznego i wygodnego samochodu? Sprawdź model Hyundai Kona! Ten samochód na wynajem zawiera zaawansowane funkcje bezpieczeństwa oraz zapewnia jeden z najbardziej wszechstronnych pakietów technologii. Pojemność silnika wynosi 1.6 T-GDI, a jego moc to 198...

Volvo XC40
Volvo XC40

Szukasz kompaktowego SUV-a? Sprawdź Volvo XC40! Przede wszystkim należy zwrócić uwagę, że jest to inteligentne auto z charakterem. Jego silnik o mocy 129 KM ma pojemność 1.5. Spalanie w cyklu miejskim wynosi 7,3 l, a w trasie 5,8 l. Ten pięciodrzwiowy samochód na...

Nissan Qashqai
Nissan Qashqai

Jeśli szukasz samochodu dobrego na dłuższe podróże, Nissan Qashqai będzie idealny! Możesz też wzbudzić nim ogrom zazdrości u innych kierowców. Wszystko za sprawą eleganckiego nadwozia i wprowadzenie innowacyjnych technologii wspomagających prowadzenie i...

Toyota C-HR
Toyota C-HR

Toyota C-HR, to samochód, przy którym wręcz trzeba porzucić ustalone wcześniej standardy i wyjść z ram. Odważna stylistyka nadwozia tego samochodu na wynajem zachwyca dynamiką. Za sprawą nowoczesnych napędów o znakomitej mocy i wszechstronnych możliwości typowych dla...

Opel Astra
Opel Astra

Opel Astra charakteryzuje się to pewna siebie sylwetka i zaawansowane technologie, które mają za zadanie wspomagać jazdę. Przejrzysta stylistyka i niemiecka technologia zapewniają to, co najlepsze. Możesz ze spokojem cieszyć się jazdą każdego dnia. Co więcej, ten...

Peugeot 2008
Peugeot 2008

Jeśli lubisz wyzwania, Peugeot 2008 jest samochodem idealnym dla Ciebie. Z nim z łatwością przejdziesz przez wszelkie próby, jakie postawi przed Tobą miasto. Ten samochód na wynajem jest inteligentnym pojazdem o niezwykłej elegancji. Kompaktowy i wyposażony w...