audi a6 samochód na wynajem

Audi A6

Sportowe i zarazem eleganckie auto to Twoje marzenie? Audi A6 przychodzi z pomocą w jego spełnieniu. Ten czterodrzwiowy diesel odzwierciedla standardowe piękno, jak i dynamiczne rysy. Każdy szczegół jest dopracowany i bije od niego świeżość – od osłony Singleframe po dyfuzor z tyłu. Pojemność silnika to 2.0 TDI, a jego moc wynosi 163 KM. Jeśli chodzi o spalanie, to w cyklu miejskim osiąga ono 7.1 l, a w trasie 5.5 l. Ten samochód na wynajem jest również bardzo bezpieczny. Świadczy o tym wyposażenie w dziesięć poduszek powietrznych oraz w system ABS. Wyjątkową estetykę podkreślają zaokrąglona krawędź pokrywy bagażnika oraz dynamiczna linia nadwozia. Wynajem Audi A6 to wygoda i luksus.

Sprawdź: Wypożyczalnia samochodów Wypożyczamy.pl

Przestronność, wygoda i wyjątkowa architektura quattro – Audi A6

Audi A6 prezentuje nadwozie, które z każdej perspektywy wygląda bardzo dobrze. Z przodu auta znajduje się wręcz zapierająca dech w piersiach osłona Singleframe, a zaostrzone linie boczne z wyraźnie podkreślonymi nadkolami nadają samochodowi sportowego i oryginalnego charakteru. Tył tego samochodu na wynajem również zwraca na siebie uwagę dzięki charakterystycznej aluminiowej listwie oraz czarnemu dyfuzorowi. Czym jeszcze zachwyca ten samochód? Przestronnym wnętrzem i niskim poziomem hałasu dzięki wewnętrznej aerodynamice. Możesz bezpiecznie i wygodnie podróżować na tylnej kanapie. Wynajem Audi A6 to brak zmartwień o miejsce dla nóg czy przestrzeń nad głową. Co więcej, Audi A6 dysponuje wyjątkowym, bardzo przyjemnym oświetleniem dostępnym w 30 różnych odcieniach. Podkreśla m.in. konsolę środkową i deskę rozdzielczą. Co więcej, właśnie w tym samochodzie możesz słuchać swojej ulubionej muzyki, kiedy tylko chcesz. Dzięki Apple Music możesz cieszyć się muzyką najwyższej jakości.

Audi A6 – zwrotne i ekskluzywne auto

Ten samochód to jednak nie tylko komfort i wygoda, lecz także sportowy charakter. Za sprawą progresywnego układu kierowniczego, który przenosi napęd na wszystkie cztery koła samochodu, w tym samochodzie na wynajem możemy cieszyć się doskonałą dynamiką. Dodatkowo sportowy charakter auta podkreślają 21-calowe koła, które również pozytywnie wpływają na komfort jazdy. Wynajmując Audi A6, możemy liczyć także na szereg systemów wspomagających kierowcę. Możemy czuć się bezpiecznie, w trasie, w mieście i podczas parkowania. To idealny samochód zarówno dla tych zapracowanych, którzy głównie poruszają się po mieście, jak i dla rodzin, które chcą wyjechać w dłuższą trasę i nazbierać wiele cennych wspomnień. Wynajmij Audi A6 już dziś i wyróżnij się na drodze.