Wypożyczalnia samochodów Katowice lotnisko – Międzynarodowy Port Lotniczy Katowice w Pyrzowicach (Katowice Airport) – Pyrzowice

Jeśli przybywasz samolotem na lotnisko Katowice-Pyrzowice, zapewnij sobie pełną mobilność na terenie całej aglomeracji. Taką możliwość da Ci własne auto, które możesz bez problemu zyskać na czas swojego pobytu. Zdecyduj się na wynajem samochodu – przy porcie lotniczym Pyrzowice (KTW/EPKT). Dokonaj rezerwacji już dzisiaj!

Posiadanie wynajętego samochodu to same zalety. Przede wszystkim zyskujesz pełną mobilność podczas okresu wypożyczenia – nie musisz zdawać się na odpłatny transport lub komunikację miejską. Pozwala to także na swobodne poruszanie się po Katowicach, całym Śląsku i gdziekolwiek indziej. Ponieważ Wypożyczamy zezwala na zwrot w innym mieście, nasza wypożyczalnia samochodów (Pyrzowice) może być miejscem, skąd wyjedziesz dokąd tylko chcesz. Tym bardziej, że kolejną naszą zaletą jest brak limitu kilometrów w wypożyczanych pojazdach.

Wynajem samochodów – lotnisko Katowice-Pyrzowice (KTW/EPKT)

Wypożyczalnia samochodów obsługująca lotnisko w Katowicach-Pyrzowicach (KTW/EPKT) zapewnia szeroki wybór pojazdów należących do różnych segmentów. Doskonale zdajemy sobie sprawę ze zróżnicowanych potrzeb naszych Klientów, dlatego jesteśmy przygotowani na zaspokojenie nawet najbardziej wymagających. W ofercie znajdują się między innymi samochody reprezentacyjne, auta miejskie, masywne SUV-y, a także modele elektryczne marki Tesla. Jeśli zdecydujesz się podpisać z nami umowę rent a car, masz okazję do przetestowania nieznanej Ci marki lub modelu, którego zakup rozważasz.

Gdy decydujesz się na wynajem na lotnisku Pyrzowice (EPKT), możesz liczyć na doskonałe warunki. Oferujemy bowiem wynajem bez kaucji i limitu kilometrów, a także bez karty kredytowej. Staramy się także o to, aby ceny za wynajem zawsze były atrakcyjne. Możesz u nas także zamówić potrzebne Ci wyposażenie dodatkowe oraz wybrać dowolny z proponowanych pakietów ubezpieczeń – najlepiej odpowiadający Twoim potrzebom i zakresowi wymaganej ochrony.

Lotnisko Katowice w Pyrzowicach (Katowice Airport) – wypożyczalnia samochodów

Decydując się na wynajem samochodów na lotnisku Katowice-Pyrzowice (KTW/EPKT) możesz mieć całkowitą pewność, że otrzymasz wybrany przez siebie pojazd w doskonałym stanie technicznym. Zadbamy także o pełne zatankowanie jego baku. A w jaki sposób go zarezerwować? Całodobowa rezerwacja prowadzona jest poprzez naszą witrynę internetową, na której możesz przeprowadzić ją przez 24h na dobę. Nie ma także problemu, aby odebrać samochód już na miejscu – pamiętaj jednak, że w takiej sytuacji nasza wypożyczalnia aut może nie posiadać wszystkich modeli z oferty.

Niezależnie od tego, w jaki sposób rezerwujesz pojazd, na miejscu podpisujesz z nami umowę najmu. W celu płatności możesz wykonać przelew internetowy, dopuszczalna jest także płatność kartą debetową. Nie jest natomiast konieczna płatność kartą kredytową – co odróżnia nas od innych wypożyczalni. Satysfakcja Klienta jest dla nas najważniejsza, dlatego też staramy się o maksymalne ułatwienie procedury wynajmu. Zobacz już dzisiaj, jakie samochody mamy dla Ciebie!

Wypożyczenie samochodu z lotniska Katowice-Pyrzowice (KTW/EPKT)

Wypożyczalnia samochodów na lotnisku w Katowicach (KTW/EPKT) to miejsce, gdzie nie tylko znajdziesz szeroki wybór samochód różnych klas, ale również wynajmiesz je tanio niezależnie od tego, na jaki okres są wypożyczane. Zawsze staramy się o to, aby było jak najtaniej, a na sam koszt wynajmu wpływa szereg czynników. Głównymi są przede wszystkim klasa i marka pojazdu. Do tego dochodzi także wybrany pakiet ubezpieczeń oraz ewentualne wyposażenie dodatkowe. Ponieważ na naszej stronie znajduje się cennik, z pewnością koszty Cię nie zaskoczą.

Pamiętaj, że nie tylko staramy się o to, aby było jak najtaniej, ale również zapewniamy wynajem bez limitu km. Dlatego nic Cię nie ogranicza – czy to delegacja służbowa, czy wakacyjny wyjazd, jeździsz nim, ile tylko chcesz i potrzebujesz. Zapewniamy Ci idealnie dopasowany do potrzeb samochód w atrakcyjnej cenie. I to bez kaucji! Przy nieprzewidzianych okolicznościach nie powinno być również problemu z przedłużeniem wynajmu. Satysfakcja Klienta jest dla nas najważniejsza! Pamiętaj jednak o tym, że to Ty ponosisz koszty zużywanego paliwa.

Wypożyczalnia aut Port Lotniczy Katowice w Pyrzowicach (Katowice Airport)

Wypożyczalnia aut Pyrzowice jest gotowa spełnić potrzeby Klientów mających różne wymagania zarówno co do samego samochodu, jak i jego wyposażenia. Dzięki temu każdy może dobrać najlepiej dostosowany do jego indywidualnych wymogów pojazd. Na przykład, jeśli chcesz wywrzeć wrażenie na kontrahentach, warto wybrać samochód reprezentacyjny. Gdy wybierasz się z całą rodziną na wakacje, wybierz duży samochód z pojemnym bagażnikiem. Czegokolwiek nie potrzebujesz – z pewnością to mamy! Sprawdź na naszej stronie, który model najbardziej Ci odpowiada.

Wypożyczamy to dobra wypożyczalnia, która ma przejrzyste umowy. Nie ma w nich żadnych kruczków prawnych ani też zapisów mogących być interpretowanymi na niekorzyści najemcy. Możesz zapoznać się z umową rent a car na miejscu. W przypadku jakiś wątpliwości – nie wahaj się pytać. Nasza profesjonalna obsługa wyjaśni Ci wszystko. Może także pomóc w wyborze najlepiej pasującego do Twoich potrzeb pojazdu. Uczciwość to kolejna nasza cecha, z której jesteśmy dumni.

Wynajem samochodów lotnisko Katowice-Pyrzowice – najczęściej zadawane pytania

Jeśli decydujesz się na wynajem samochodu, lotnisko Pyrzowice (KTW) będzie miejscem, w którym go odbierzesz. Możliwy jest jego zwrot w innym mieście, dzięki czemu nie musisz nawet wracać na lotnisko. A ponieważ zawsze przy wynajmie pojawiają się liczne pytania, przygotowaliśmy odpowiedzi na najczęściej zadawane przez naszych Klientów. Zanim zadzwonisz do nas lub napiszesz e-maila, zobacz, czy nie znajdziesz tu odpowiedzi na swoje! Oto pytania, które często zadają nam nasi Klienci – wraz z odpowiedziami.

Ile kosztuje wypożyczenie samochodu na lotnisku Katowice-Pyrzowice?

Koszt wynajmu samochodu zależy od jego klasy, a także wybranego pakietu ubezpieczeń oraz wyposażenia dodatkowego. W każdej sytuacji płaci się za każdy dzień wypożyczenia samochodu.

Ile kosztuje wypożyczenie auta na lotnisku Katowice-Pyrzowice?

Wypożyczalnia samochodów (Katowice lotnisko KTW/EPKT) oferuje wynajem samochodu na weekend. Obowiązują takie same zasady jak przy innym rodzaju wynajmu, czyli bez depozytu otrzymujesz pojazd bez limitu kilometrów. Koszt wynajmu liczony jest podobnie, jak przy wynajmie w inne dni, czyli od każdej doby najmu.

Czy można wynająć samochód na tydzień na lotnisku Katowice-Pyrzowice?

Jak najbardziej. Wypożyczamy na lotnisku Katowice-Pyrzowice umożliwia wynajem samochodu na siedem dni. Koszt liczony jest od dnia wynajmu – zobacz nasz cennik, aby obliczyć, ile musisz zapłacić za tygodniowy wynajem.

Czy można wynająć samochód na miesiąc z lotniska Katowice-Pyrzowice?

Tak, nie ma z tym problemu. Jak każda dobra wypożyczalnia, także Wypożyczamy oferuje wynajem nie tylko na kilka dni, ale również na dłuższy czas. Warto przy tym podkreślić, że również przy miesięcznym wynajmie nie jest wymagany depozyt, nie ma również żadnego limitu kilometrów.

Jakie samochody są najczęściej wypożyczane w Katowicach?

Na rynku motoryzacyjnym w Polsce kilka marek cieszy się szczególną sympatią kierowców. Nie mogło ich zabraknąć w naszej ofercie, dlatego znajdują się w niej samochody sygnowane logo Audi, BMW oraz Toyoty. A z pojazdów elektrycznych mamy do dyspozycji samochody Tesla.

Na co zwracać uwagę przy wynajmie samochodu?

Gdy wynajmujesz samochód, koniecznie zwróć uwagę na warunki związane z korzystaniem z pojazdu oraz opłatami dodatkowymi, które mogą zostać naliczone przy jego zwrocie. W naszych umowach wszystko jest klarownie opisane, ale mimo to zapoznaj się dokładnie z całą treścią.

Ile trzeba mieć lat, żeby wynająć samochód w Wypożyczamy?

W myśl przepisów prawa polskiego wynajem samochodów jest możliwy od 18 lat. W celu weryfikacji wieku należy okazać dowód osobisty. W przypadku najemców spoza Unii Europejskiej niezbędny będzie ważny paszport.

Co jest potrzebne do wynajęcia samochodu w Wypożyczamy na lotnisku Katowice-Pyrzowice?

Do wynajęcia samochodu niezbędne jest sporządzenie umowy, a w tym celu każdy musi okazać dokument tożsamości (dowód osobisty lub paszport) oraz prawo jazdy z datą ważności dłuższą niż planowany termin zwrotu pojazdu. Są to warunki konieczne do tego, aby została podpisana umowa.

Czy autem wypożyczonym w Wypożyczmy na lotnisku Katowice-Pyrzowice można wyjechać za granicę?

Jest to możliwe po uprzednim ustaleniu. Pamiętaj, że niektóre kierunki wyjazdu zagranicznego są nieakceptowane, jednak większość krajów Europy stoi przed Tobą otworem. Za każdym razem musi to zostać ustalone pisemnie.

Czy można wynająć samochód bez kaucji na lotnisku Katowice-Pyrzowice?

Taki wynajem umożliwia właśnie nasza wypożyczalnia. Dlatego wynajem samochodów Pyrzowice cieszy się dużym zainteresowaniem Klientów. U nas wybierasz auto, płacisz kartą debetową lub przelewem i jedziesz, nie oglądając się na kilometry.

Czy można wynająć samochód bez limitu kilometrów na lotnisku Katowice-Pyrzowice (KTW/EPKT)?

Tak, jeśli skorzystasz z naszej oferty. Wypożyczamy oferuje wynajem wszystkich samochodów z oferty, bez limitu kilometrów. Dzięki temu nic ogranicza Cię w planowanych i spontanicznych podróżach. Pamiętaj jednak, że wszelkie opłaty w trasie są pokrywane przez Ciebie (autostrady, parkingi itp.).

Opinie – wypożyczalnia samochodów Katowice-Pyrzowice

Jak zawsze, gdy za coś płacisz, chcesz mieć pewność, że wydatek jest wart swojej ceny. Dotyczy to również naszej oferty. Dlatego zobacz, jakie opinie mają o nas osoby, które już skorzystały z naszych usług. Są to opinie niemoderowane, a więc całkowicie szczerze. Z pewnością pomogą Ci one w podjęciu decyzji co do skorzystania wynajmu w Wypożyczamy. Również i Ty po skorzystaniu z naszej oferty możesz zostawić swoje przemyślenia dla innych.

Potrzebujesz wynająć samochód w innym miejscu niż lotnisko? Sprawdź: Wypożyczalnia samochodów Katowice

Zobacz, co mówią Klienci o Wypożyczamy!

 Samochody na wynajem:

Hyundai Kona
Hyundai Kona

Szukasz bezpiecznego i wygodnego samochodu? Sprawdź model Hyundai Kona! Ten samochód na wynajem zawiera zaawansowane funkcje bezpieczeństwa oraz zapewnia jeden z najbardziej wszechstronnych pakietów technologii. Pojemność silnika wynosi 1.6 T-GDI, a jego moc to 198...

Volvo XC40
Volvo XC40

Szukasz kompaktowego SUV-a? Sprawdź Volvo XC40! Przede wszystkim należy zwrócić uwagę, że jest to inteligentne auto z charakterem. Jego silnik o mocy 129 KM ma pojemność 1.5. Spalanie w cyklu miejskim wynosi 7,3 l, a w trasie 5,8 l. Ten pięciodrzwiowy samochód na...

Nissan Qashqai
Nissan Qashqai

Jeśli szukasz samochodu dobrego na dłuższe podróże, Nissan Qashqai będzie idealny! Możesz też wzbudzić nim ogrom zazdrości u innych kierowców. Wszystko za sprawą eleganckiego nadwozia i wprowadzenie innowacyjnych technologii wspomagających prowadzenie i...

Toyota C-HR
Toyota C-HR

Toyota C-HR, to samochód, przy którym wręcz trzeba porzucić ustalone wcześniej standardy i wyjść z ram. Odważna stylistyka nadwozia tego samochodu na wynajem zachwyca dynamiką. Za sprawą nowoczesnych napędów o znakomitej mocy i wszechstronnych możliwości typowych dla...

Opel Astra
Opel Astra

Opel Astra charakteryzuje się to pewna siebie sylwetka i zaawansowane technologie, które mają za zadanie wspomagać jazdę. Przejrzysta stylistyka i niemiecka technologia zapewniają to, co najlepsze. Możesz ze spokojem cieszyć się jazdą każdego dnia. Co więcej, ten...

Peugeot 2008
Peugeot 2008

Jeśli lubisz wyzwania, Peugeot 2008 jest samochodem idealnym dla Ciebie. Z nim z łatwością przejdziesz przez wszelkie próby, jakie postawi przed Tobą miasto. Ten samochód na wynajem jest inteligentnym pojazdem o niezwykłej elegancji. Kompaktowy i wyposażony w...