opel astra samochód na wynajem

Opel Astra

Opel Astra charakteryzuje się to pewna siebie sylwetka i zaawansowane technologie, które mają za zadanie wspomagać jazdę. Przejrzysta stylistyka i niemiecka technologia zapewniają to, co najlepsze. Możesz ze spokojem cieszyć się jazdą każdego dnia. Co więcej, ten samochód na wynajem przedstawia stylowe wzornictwo, innowacyjność oraz niskie koszty eksploatacji. Jego silnik charakteryzuje się niskim tarciem wewnętrznym oraz płynnie pracującymi skrzyniami biegu. Wszystko to tworzy niezwykle responsywny układ. Wynajem Opla Astry zapewni Ci przyjemne i długie podróże. Silnik tego samochodu ma moc 130 KM, a pojemność 1,2 Turbo AT8. Natomiast spalanie w cyklu miejskim wynosi 6,5 l, a w trasie 5,4 l. Zachwyca płynną pracą i wydajnością.

Sprawdź: Wypożyczalnia samochodów Wypożyczamy.pl

Samochód stworzony na drogę – Opel Astra

Możesz zapomnieć o kompromisie między autem dynamicznym a przestronnym oraz obszernym a inteligentnym. Opel Astra ma wszystkie te cechy. Wyposażony jest w najnowocześniejsze technologie – adaptacyjne reflektory Intelli-Lux LED, pakiet półautonomicznych systemów wspomagających kierowcę Intelli-Drive oraz projekcyjny wyświetlacz Intelli-HUD. Co więcej, ten samochód na wynajem dysponuje cyfrową deską rozdzielcza Pure Panel, która pokazuje najistotniejsze dane, które przydadzą się nawet w trakcie krótkich przejażdżek. Nowoczesne systemy multimedialne natomiast zapewniają płynną łączność. Uproszczone cyfrowo wnętrze jest nakierowane na kierowcę. Dzięki niemu możemy czuć się bezpiecznie za kierownicą i podróżować ze spokojną głową. Dodatkowo, wynajem Opla Astry pozwoli Ci zrelaksować się w niezwykle wygodnym fotelu tapicerowanym naturalną skórą – również dostępny po stronie kierowcy.

Stylowo na drodze z Oplem Astrą

Opel Astra jest tego typu samochodem, obok którego nie można przejść obojętnie. Jest na tyle wyjątkowy, że nie sposób pomylić go z innym modelem. Sportowa, mocna sylwetka, kontrastujący dach, dbałość o detal oraz jednolity panel przedni – to wszystko mówi o wyjątkowości tego samochodu na wynajem. Co więcej, w tym aucie możesz poczuć się wyjątkowo bezpiecznie. Opel Astra oferuje wiele systemów bezpieczeństwa. Projekcyjny wyświetlacz , który umieszczony na linii wzroku kierowcy pokazuje informacje potrzebne w trakcie drogi, aktywny układ utrzymania na pasie ruchu, 4 kamery zamontowanymi wokół nadwozia, zaawansowany układ dostosowywania prędkości jazdy, półautomatyczny układ zmiany pasa ruchu oraz klamki z czujnikami pojemnościowymi. Wynajem Opla Astry to dobry pomysł zarówno na dłuższe rodzinne wyprawy, jak i krótkie przejażdżki po mieście.