kraków centrum wypożyczalnia samochodów

Wypożyczalnia samochodów Kraków – tani wynajem aut z Wypożyczamy.pl

Kraków to duża aglomeracja, po której najlepiej poruszać się samochodem. Choć istnieje tu rozbudowana sieć tramwajowa i autobusowa, dzięki własnemu pojazdowi jeździsz, jak chcesz i kiedy chcesz, bez wyszukiwania odpowiedniego połączenia w rozkładzie jazdy. A nasza wypożyczalnia samochodów w Krakowie sprawi, że możesz także jeździć, ile chcesz, ponieważ wynajmujemy auta bez limitu kilometrów. Ale to nie jedyne udogodnienia, jakie oferujemy Klientom – mamy dla nich również inne praktyczne rozwiązania.

Interesuje Cię wypożyczenie samochodu? Kraków to jedno z miast Polski, w których możesz skorzystać z naszej oferty. Przygotowaliśmy propozycję tak, aby zaspokajać potrzeby wszystkich Klientów, dlatego mamy przygotowane samochody ze wszystkich segmentów – od małych pojazdów miejskich po eleganckie auta reprezentacyjne. Ponadto do każdego możesz dobrać potrzebne Ci wyposażenie dodatkowe, jak np. bagażnik na dach lub fotelik dla dziecka. A ponieważ wypożyczalnia aut w Krakowie w każdym przypadku oferuje w pełni sprawny pojazd z zatankowanym bakiem – zobacz już dzisiaj pełną ofertę!

Wynajem samochodu Kraków – najczęściej zadawane pytania

Jeśli interesuje Cię wynajem auta w Krakowie, a jeszcze nigdy nie zdarzyło Ci się wypożyczać samochodu, z pewnością masz wiele pytań dotyczących zarówno samego procesu najmu, jak i opłat. Nic dziwnego – podpisanie umowy rent a car to wzięcie na siebie odpowiedzialności za auto, a także konieczność uiszczenia ustalonych opłat. A ponieważ nasi Klienci często zadają podobne pytania, przygotowaliśmy ich zestawienie wraz z odpowiedziami. Jeśli nie znajdziesz poniżej wyjaśnienia swoich wątpliwości, napisz do nas e-maila lub zadzwoń. Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.

A oto, o co najczęściej pytają nas osoby, które interesuje wynajem samochodów w Krakowie.

Ile kosztuje wypożyczenie samochodu w Krakowie?

Dla wielu osób to, ile kosztuje wypożyczenie auta, jest kluczowym czynnikiem wynajmu. W Wypożyczamy staramy się, aby zawsze było tanio. Na koszt dzienny składają się takie czynniki, jak klasa pojazdu, ubezpieczenia oraz wyposażenie dodatkowe.

Ile kosztuje wypożyczenie auta na weekend w Krakowie?

Odpowiedź jest prosta – wynajem aut w mieście Kraków na weekend kosztuje tyle samo, co w każdy inny dzień. Nie stosujemy żadnych specjalnych taryf czy ograniczeń dla osób, które potrzebują samochodu na weekend.

Czy można wynająć samochód na tydzień w Krakowie?

Wypożyczalnia samochodów w Krakowie może udostępnić Ci wybrany pojazd na taki właśnie czas. A ponieważ wynajem odbywa się bez limitu km, masz okazję jeździć nim gdziekolwiek tylko chcesz. To znacznie ułatwia życie codzienne!

Czy można wynająć samochód na miesiąc w Krakowie?

Miesięczne wynajęcie samochodu? Kraków to jedno z tych miejsc, w których dajemy taką możliwość. Otrzymasz od nas na ten okres w pełni sprawny pojazd, który samodzielnie wybierzesz z bogatej oferty.

Jakie samochody są najczęściej wypożyczane w Krakowie?

W Krakowie popularne są te same marki samochodów, co w innych miastach Polski, a więc BMW, Audio oraz Toyota. Oczywiście znajdziesz je w naszej ofercie. Mamy także samochody elektryczne marki Tesla.

Na co zwracać uwagę przy wynajmie samochodu?

Zanim nastąpi wynajem samochodu, sprawdź wszelkie zapisy związane z opłatami oraz czy stan techniczny pojazdu odpowiada temu, co wymienione jest w dokumencie.

Ile trzeba mieć lat, żeby wynająć samochód w Wypożyczamy?

Wynajem samochodów jest możliwy od 18 lat. Taki właśnie wymóg stawia polskie prawo. Ponieważ ściśle się do niego stosujemy, zanim zostanie wydany samochód, należy okazać dowód tożsamości pozwalający zweryfikować wiek najemcy.

Co jest potrzebne do wynajęcia samochodu w Wypożyczamy w Krakowie?

Nasza wypożyczalnia aut w Krakowie wymaga od każdego Klienta dwóch dokumentów. Pierwszy to dowód osobisty, drugi – prawo jazdy. Oba muszą mieć czas ważności dłuższy niż termin wypożyczenia pojazdu.

Czy autem wypożyczonym w Krakowie można wyjechać za granicę?

Tak, jest taka możliwość, jednak należy zgłosić ten zamiar przed podpisaniem umowy. Wyjazd za granicę kraju może wiązać się z koniecznością wykupu dodatkowych ubezpieczeń. Niektóre kierunki są zabronione, o czym należy pamiętać.

Czy można wynająć samochód bez kaucji w Krakowie?

Tak – umożliwiamy wynajem samochodów bez kaucji! Dotyczy to wszystkich pojazdów z naszej oferty, a więc niezależnie od tego, czy wynajmujesz samochód miejski, czy auto reprezentacyjne, nie wymagamy depozytu.

Czy można wynająć samochód bez limitu kilometrów w Krakowie?

Bezstresowy wynajem samochodów osobowych? Punkt w Krakowie to miejsce, w którym możesz od nas wypożyczyć samochód bez limitu kilometrów i to niezależnie od tego, na jaki czas go wynajmujesz. W niczym nie ograniczamy Twoich podróży!

Wynajem samochodu Kraków – wypożyczalnia samochodów bez kaucji

Niezależnie od tego, na jak długo chcesz wypożyczyć od nas samochód i do jakiej klasy się on zalicza, zawsze zrobisz to bez kaucji. Dlatego właśnie nie jest u nas wymagana płatność kartą kredytową, na której zazwyczaj rezerwuje się środki jako depozyt. A ponieważ u nas nie jest to potrzebne, możesz wypożyczyć samochód bez karty kredytowej. W jaki sposób uregulujesz płatność? Możesz wykonać ją wygodnie przelewem online, dopuszczalna jest także płatność kartą debetową – wybierz sposób, który najlepiej Ci pasuje!

Co warto podkreślić – wypożyczalnia aut wynajmuje bez kaucji każdy pojazd i niezależnie od tego, na jak długo go wypożyczasz. A w jaki sposób możesz go zarezerwować? Jest to możliwe przez 24h na dobę poprzez stronę internetową. Działająca tu całodobowa rezerwacja pozwala w dowolnej chwili zapewnić sobie takie auto, jakie chcesz. Dlatego niezależnie od tego, czy jest potrzebne na podróże służbowe, wyprawy turystyczne czy też na co dzień – nasza wypożyczalnia samochodów bez kaucji dostarczy odpowiednio dopasowane do twoich potrzeb!

Wypożyczalnia samochodów Kraków – bez kaucji i limitu kilometrów z wypożyczamy.pl

Kraków – wypożyczalnia aut bez limitu kilometrów

Dlaczego Wypożyczamy określana przez Klientów jest jako dobra wypożyczalnia? Odpowiedź jest prosta – ponieważ nie tylko upraszczamy maksymalnie procedurę wynajmu, ale również nie ograniczamy ich w niczym. Dlatego wynajem u nas odbywa się bez kaucji i limitu kilometrów, co pozwala na podróżowanie tak długo i daleko, jak jest to potrzebne. Korzystając z oferty, możesz zapewnić sobie auto na wakacyjną podróż lub weekendowy wypad za miasto, aby odpocząć z dala od miejskiego zgiełku.

Nasza wypożyczalnia aut umożliwia wynajem samochodu w Krakowie i zwrot w innym mieście. To bardzo wygodne rozwiązanie, jeśli na przykład przenosisz się ze stolicy Małopolski do innej miejscowości. Wystarczy tylko uprzedzić nas o takiej chęci, a wspólnie ustalimy, gdzie wypożyczony samochód zostanie odebrany. Wynajem samochodu bez limitu kilometrów to również wygodne rozwiązanie, gdy nie masz auta lub znajduje się ono w naprawie, a Ty potrzebujesz zachować pełną mobilność.

Wynajem krótkoterminowy auta w Krakowie bez kaucji

Krótkoterminowy wynajem samochodu to usługa, którą świadczymy bardzo często. Możesz wynająć auto na wycieczki krajoznawcze, aby odwiedzić rodzinę w innym mieście czy też wybrać pojazd reprezentacyjny na jakąś szczególną okazję. Nasza wypożyczalnia samochodów wynajmuje tanio pojazdy z każdej klasy, dzięki czemu wypożyczenie nie będzie się wiązać z dużym naruszeniem posiadanego budżetu prywatnego lub firmowego. Staramy się, aby było najtaniej, jak to tylko możliwe, przy zapewnieniu perfekcyjnej jakości samochodu.

Przy wynajmie krótkoterminowym również możesz dobrać potrzebne wyposażenie dodatkowe. Wypożyczalnia samochodów osobowych w Krakowie dostarczy Ci w miejsce odbioru auto z przygotowanym sprzętem, jaki wybierzesz podczas dokonywania rezerwacji. Wypożyczenie na krótki okres odbywa się u nas bez depozytu, a koszt liczony jest za każdy dzień. W razie konieczności można wydłużyć czas wynajmu, dopasowując go do swoich potrzeb. Zyskujesz z nami pełen komfort i spokój – korzystaj z samochodu bez stresu!

Wynajem samochodu bez karty kredytowej w Krakowie

Aby skorzystać z oferty, nie jest potrzebna płatność kartą kredytową, co jest wymagane w wielu podobnych miejscach. O ile w przypadku firm nie jest to problemem, o tyle osoby prywatne rzadko kiedy taką kartą dysponują. Dlatego też umożliwiamy inne sposób dokonania opłaty – płatność kartą debetową oraz przelew internetowy. Jeśli skorzystasz z naszej oferty, wynajem samochodu w Krakowie będzie prostą czynnością, a ponieważ to Ty wszystko wybierasz – satysfakcja jest gwarantowana.

Nasz cennik został ułożony tak, aby wszystkie koszty były bardzo przystępne. Możesz w dowolnej chwili sprawdzić wszystkie opłaty, dzięki czemu przekonasz się, że wynajem samochodów tanio w Krakowie jest możliwy – a co więcej, dzieli Cię od niego zaledwie kilka kliknięć! Cały czas uatrakcyjniamy naszą ofertę, dzięki czemu nie tylko zyskujemy nowych Klientów, ale również cieszymy się doskonałymi opiniami. Wszystkie samochody na wynajem to nowe roczniki, co jest kolejną zaletą.

Orientacyjny cennik – wynajem aut Kraków

Tania wypożyczalnia samochodów zapewnia wybór zróżnicowanych modeli – zaczynając od klasycznych aut rodzinnych, kończąc na eleganckich samochodach reprezentacyjnych oraz nowoczesnych pojazdach elektrycznych marki Tesla. Pozwala to przetestować całkiem nową markę lub sprawdzić w praktyce auto, które planujesz kupić na własny użytek. Dzięki nam wynajęcie samochodu w Krakowie nie jest dużym wydatkiem i każdy może sobie na to pozwolić. Przekonaj się o tym – zobacz już teraz, jaki cennik ma nasza wypożyczalnia samochodów!

Wypożyczalnia samochodów Kraków – opinie Klientów

Wypożyczamy – wypożyczalnia samochodów (Kraków 24h) uważnie słucha swoich Klientów, dlatego poniżej znajdziesz ich niemoderowane opinie. Zapoznanie się z nimi pozwoli Ci na podjęcie decyzji, czy warto zdecydować się na wynajęcie u nas samochodu. Po skorzystaniu z naszej oferty również i Ty możesz się wypowiedzieć, przekazując innym, co sądzisz o naszej pracy.

Zobacz już dzisiaj, jakie są opinie osób, które zdecydowały się u nas na wynajem samochodów – Kraków to jedno z wielu polskich miast, na terenie których działamy!