nissan qashqai samochód na wynajem

Nissan Qashqai

Jeśli szukasz samochodu dobrego na dłuższe podróże, Nissan Qashqai będzie idealny! Możesz też wzbudzić nim ogrom zazdrości u innych kierowców. Wszystko za sprawą eleganckiego nadwozia i wprowadzenie innowacyjnych technologii wspomagających prowadzenie i bezpieczeństwo. Ten samochód na wynajem cechuje moc silnika 140 KM oraz spalanie 7,9 l w cyklu miejskim i 6,5 l w trasie. Oprócz innowacyjnych technologii na bezpieczeństwo w aucie składają się również 8 poduszek powietrznych i system ABS. Wynajem Nissana Qashqai znacząco wpłynie na Twoją pewność za kierownicą. Poznaj wszystkie jego najlepsze strony.

Sprawdź: Wypożyczalnia samochodów Wypożyczamy.pl

Stałe wsparcie za kierownicą? Tylko z Nissanem Qashqai

Zaawansowane technologie, w które wyposażony jest Nissan Qashqai sprawiają, że możesz czuć się bezpiecznie podczas każdej podróży. Dzięki Propilotowi z Navi-Linkbez problemu utrzymasz odpowiednią odległość od samochodu jadącego przed Tobą. System ułatwi również utrzymanie samochodu po środku pasa ruchu. Ten samochód na wynajem dostarczy Ci także wszystkie najważniejsze informacje, które znajdą się w Twoim polu widzenia na przedniej szybie – to wszystko za sprawą wyświetlacza Head-Up Display 10,8″. Jeśli natomiast spojrzymy na kokpit, znajdziemy tam dwa cyfrowe zegary. Co więcej, wyświetlacz możemy edytować i np. dodać mapy bądź edytować menu. Wynajem Nissana Qashqai może dać bezpieczeństwo nawet po zmroku. Reflektory przednie Full LED posiadają 12 niezależnie sterowanych segmentów świetlnych są odpowiednio włączane lub wyłączane, gdy wykryją pojazd nadjeżdżający z naprzeciwka. Wszystko po to, aby nie oślepiać innych kierowców. 

Nissan Qashqai – wyróżnij się z tłumu

Nissan Qashqai z pewnością przyciąga wzrok. Szczególnie zachwyca jego aerodynamiczna sylwetka oraz koła Diamond Cut. Sylwetka tego samochodu na wynajem zmniejsza opór i zapewnia oszczędność paliwa. Wykorzystane materiały natomiast przyczyniają się do zmniejszenia śladu węglowego. Natomiast koła ze stopu matali lekkich tylko podkreślają zachwycający wygląd auta. 

Widok nieba wyzwala uśmiech na Twojej twarzy? Wynajem Nissana Qashqai z panoramicznym oknem dachowym pozwala cieszyć się zarówno słońcem, jak i gwiazdami. Relingi dachowe pozwalają na bezpieczne przewożenie roweru lub nart. Co więcej, w tym samochodzie znajdzie się miejsce dla wszystkich. Ergonomiczne fotele z podparciem lędźwiowym zapewniają dodatkowy relaks. Ten oryginalny pojazd sprawdzi się również podczas dłuższych podróży, ponieważ oprócz dużej przestrzeni gwarantuje także pojemny bagażnik.