centrum szczecin wypożyczalnia samochodów

Wypożyczalnia samochodów Szczecin – tani wynajem aut z Wypożyczamy.pl

Przybywasz do Szczecina w celach służbowych, na spotkanie z kontrahentami? A może chcesz odwiedzić wszystkie zabytki, jakie oferuje miasto oraz jego okolice? W każdym przypadku przyda się własne auto, dzięki któremu szybko dostaniesz w pożądane miejsce. Aby mieć pewność dysponowania pojazdem w pełni odpowiadającym Twoim potrzebom, warto skorzystać z oferty, jaką ma dla Ciebie Wypożyczamy – wypożyczalnia samochodów w Szczecinie. Komfort Klienta jest naszym głównym celem, a osiągamy go przez bardzo korzystne zasady najmu.

Decydując się na wynajem u nas, możesz zrobić to bez karty kredytowej oraz depozytu. To już dwa duże atuty oferty Wypożyczamy. Kolejnym jest fakt, że wszystkie pojazdy dostępne u nas wynajmujemy bez limitu kilometrów – dlatego możesz jeździć tyle, ile potrzebujesz. Na dobry początek zapewniamy w pełni sprawny samochód oraz pełen bak. Niezależnie od tego, na jak długo chcesz wypożyczyć od nas auto, masz pewność, że będzie ono w doskonałym stanie technicznym.

Wynajem samochodu Szczecin – najczęściej zadawane pytania

Jeśli interesuje Cię wynajem auta, Szczecin to jedno z miast Polski, na terenie których działamy. To właśnie tutaj możesz skorzystać z oferty. A jeśli nigdy wcześniej nie zdarzyło Ci się wypożyczać samochodu lub też masz związane z tą procedurą pytania, przygotowaliśmy dla Ciebie listę najczęściej zadawanych pytań wraz z odpowiedziami na nie. Zobacz, czy jest tam również wyjaśnienie Twoich wątpliwości, a jeśli nie, możesz do nas w dowolnej chwili napisać e-maila lub zadzwonić – z przyjemnością wszystko wyjaśnimy.

Ile kosztuje wypożyczenie samochodu w Szczecinie?

Jeśli interesuje Cię wynajęcie samochodu, Szczecin to miasto, gdzie możesz wynająć je od nas, a ponieważ zawsze staramy się, aby było tanio, koszty są bardzo przystępne. Składają się na nie klasa pojazdu, wybrane wyposażenie i ubezpieczenia.

Ile kosztuje wypożyczenie auta na weekend w Szczecinie?

Weekendowy wynajem aut nie różni się niczym od normalnego wypożyczenia. Cena liczona jest standardowo, a więc za każdy dzień najmu. W przypadku weekendu mogą być to dwa dni (sobota-niedziela) lub trzy (piątek-sobota-niedziela).

Czy można wynająć samochód na tydzień w Szczecinie?

Tygodniowe wypożyczenie samochodu? Oczywiście udostępnimy Ci pojazd na taki czas bez żadnych dodatkowych obostrzeń. Możesz cieszyć się przez tydzień samochodem wypożyczonym bez kaucji i limitu kilometrów!

Czy można wynająć samochód na miesiąc w Szczecinie?

Tak, udostępniamy samochody również na taki czas. I w takiej sytuacji nie ma żadnych dodatkowych wymogów, a więc wypożyczasz wybrany pojazd bez depozytu. W tym przypadku także decydujesz o ubezpieczeniach oraz wyposażeniu dodatkowym.

Jakie samochody są najczęściej wypożyczane w Szczecinie?

Szczecin to miasto, w którym popularnością cieszą się te same marki pojazdów, co w pozostałych rejonach kraju. Marki te to Toyota, Audi oraz BMW. Oczywiście mamy ich modele dla naszych Klientów. Z „elektryków” dysponujemy autami Tesla.

Na co zwracać uwagę przy wynajmie samochodu?

Umowy rent a car powinny być przejrzyste i jasno informować o wszelkich płatnościach. I taka właśnie jest nasza. Jednak doradzamy zapoznanie się także z opisem stanu technicznego pojazdu w dokumencie i porównanie go ze stanem faktycznym.

Ile trzeba mieć lat, żeby wynająć samochód w Wypożyczamy?

Wypożyczamy to wypożyczalnia aut w Szczecinie działająca w myśl przepisów polskiego prawa, to zaś jasno definiuje, że wynajem samochodów jest dozwolony od 18 lat. Dlatego każdorazowo weryfikujemy wiek najemcy.

Co jest potrzebne do wynajęcia samochodu w Wypożyczamy w Szczecinie?

Aby wynająć wybrany przez siebie samochód, należy okazać nam dowód tożsamości oraz prawo jazdy. Oba te dokumenty muszą być wystawione na tę samą osobę i mieć czas ważności dłuższy niż termin wynajmu samochodu.

Czy autem wypożyczonym w Szczecinie można wyjechać za granicę?

Jest to możliwe, jednak należy wcześniej poinformować nas o tym, gdyż mogą być potrzebne dodatkowe ubezpieczenia, co podniesie cenę wynajmu. Ponadto niektóre kierunki są zakazane – nie wszędzie możesz wybrać się naszym pojazdem.

Czy można wynająć samochód bez kaucji w Szczecinie?

Wynajem bez konieczności wpłacenia kaucji to cecha, która charakteryzuje wszystkie nasze wypożyczalnie aut. Szczecin nie jest tu wyjątkiem – gdy wypożyczasz samochód od nas, żadne środki nie będą blokowane na Twoim koncie.

Czy można wynająć samochód bez limitu kilometrów w Szczecinie?

Tak, jest to możliwe jeśli zdecydujesz się na wynajem u nas. Wszystkie dostępne pojazdy są przez nas udostępniane bez limitu km. Dlatego możesz jeździć tyle, ile potrzebujesz oraz jak długo potrzebujesz, nie patrząc na licznik.

Wynajem samochodu w Szczecinie – wypożyczalnia samochodów bez kaucji

Oferta ma na celu zapewnienie pełnego komfortu Klienta, co dotyczy zarówno samego pojazdu, jak i procedury wynajęcia. Każde auto jest w doskonałym stanie technicznym, a dzięki możliwości wybrania wyposażenia dodatkowego możesz jeszcze lepiej przystosować je do swoich potrzeb. Możesz dzięki nam przetestować samochód dowolnej marki – w tym elektryczny.

Jeśli chodzi o samą procedurę, jest ona maksymalnie uproszczona. Rezerwacja całodobowa, przez 24h dziennie i siedem dni w tygodniu, jest możliwa poprzez naszą stronę online, gdzie nie tylko możesz wybrać sam samochód, ale również wyposażenie dodatkowe i ubezpieczenia. Ponieważ wynajem odbywa się bez kaucji, płacisz tylko kwotę określoną przez cennik, mając pewność, że w umowie nie kryją się żadne kruczki. Płatność kartą kredytową nie jest wymagana – akceptujemy płatność kartą debetową oraz przelewy. Wybierz sposób, który najbardziej Ci odpowiada!

Wypożyczalnia samochodów Szczecin – bez kaucji i limitu kilometrów z wypożyczamy.pl

Szczecin – wypożyczalnia aut bez limitu kilometrów

Wszystkie nasze wypożyczalnie samochodów oferują Klientom wynajem samochodów bez kaucji i limitu kilometrów. W ten sposób idziemy wszystkim na rękę, pozwalając na czucie się całkowicie swobodnie po wynajmie. W niczym nie ograniczamy dystansu, jaki przejedziesz, co pozwala nie tylko na swobodne poruszanie się po mieście, ale umożliwia także bliższe i dalsze wycieczki. Tylko Ty decydujesz, dokąd pojedziesz i na jak długo!

Co istotne – możliwy jest zwrot w innym mieście wynajętego samochodu. Dlatego, jeżeli potrzebujesz auta, aby dostać się do innego miasta, gdzie zostaniesz na dłużej, nie musisz wracać do Szczecina. Jeśli chcesz skorzystać z takiego rozwiązania, musisz nas o tym uprzedzić – razem ustalimy najbardziej dogodną lokalizację do odbioru pojazdu. To kolejna z zalet sprawiających, że to właśnie z naszych usług warto skorzystać.

Wynajem krótkoterminowy auta w Szczecinie bez kaucji

Jeśli rozważasz wynajem samochodów, nie musisz płacić kaucji. Nasz cennik nie przewiduje konieczności wnoszenia takiego zabezpieczenia. Dlatego, gdy wyliczysz koszty wypożyczenia, masz pewność, że nie musisz rezerwować żadnych dodatkowych środków w celu otrzymania kluczyków. Nie wymagamy w związku z tym posiadania karty kredytowej. A ponieważ wypożyczamy najtaniej, jak to możliwe, cena za wynajem wymarzonego samochodu może Cię bardzo pozytywnie zaskoczyć!

Ponadto na każdym etapie wynajmu możesz liczyć na pomoc profesjonalnej obsługi. Nie może zatem dziwić fakt, że jesteśmy określani przez Klientów jako dobra wypożyczalnia. Tym bardziej, że każdy najemca samodzielnie decyduje o wszystkim – zaczynając od wyboru samochodu, kończąc na wyposażeniu dodatkowym. Dajemy Ci możliwość jazdy optymalnie przystosowanym do Twoich potrzeb autem!

Wynajem samochodu bez karty kredytowej w Szczecinie

Oferujemy tani wynajem samochodów w Szczecinie bez konieczności posiadania karty kredytowej. Jest to praktyka stosowana w wielu wypożyczalniach – ale nie u nas. Wystarczy wykonanie przelewu lub płatność kartą debetową i gotowe, już możesz odebrać kluczki do wybranego pojazdu. Pamiętaj, że na start otrzymujesz samochód z pełnym bakiem, jednak podczas eksploatacji to Ty ponosisz wszelkie opłaty związane z uzupełnianiem paliwa, płatnymi parkingami oraz innymi opłatami. A ponieważ wynajem odbywa się bez limitu kilometrów, tylko od Ciebie zależy, dokąd pojedziesz!

Pozwala Ci to na elastyczne rozplanowanie czasu oraz umożliwia liczne wycieczki zarówno po Szczecinie, jak i okolicznych miejscowościach oraz całym rejonie. A ponieważ to Ty wiesz najlepiej, jak lubisz spędzać wolny czas, nie musisz się w żaden sposób hamować. Możesz wyjeździć tyle kilometrów, ile potrzebujesz. Skup się na jeździe, zamiast patrzeć na ich licznik!

Orientacyjny cennik wynajem aut Szczecin

Zastanawiasz się, ile będzie kosztować Cię wynajem samochodu? Ponieważ wynajmujemy tanio, nie oczekuj dużych kosztów niezależnie od tego, czy wynajmujesz mały samochód miejski, duże auto dla rodziny czy też pojazd reprezentacyjny na spotkanie biznesowe. Poniższy cennik pozwoli Ci na sprawdzenie naszych stawek dziennych. Podzieliliśmy wszystkie samochody w ofercie na klasy, dzięki czemu szybko znajdziesz ten, który najlepiej Ci odpowiada, a może nawet odkryjesz taki, który zechcesz wypróbować?

Wypożyczalnia samochodów Szczecin – opinie

Jakie opinie mają na nasz temat Klienci, którzy korzystali już z usług? Prezentujemy je poniższej – przeczytaj i dowiedz się tego. Nie moderujemy ich w żaden sposób, dzięki czemu masz pewność, że to prawdzie przemyślenia wszystkich osób. Również i Ty możesz dołączyć do nich, jeśli skorzystasz z naszej oferty – zapraszamy do dodania swojej opinii. Każda z nich nie tylko pomaga w podjęciu decyzji osobom rozważającym najem, ale również jest dla nas wskazówką, jak możemy usprawniać swoje usługi, aby były jeszcze lepsze.

Przeczytaj opinie o Wypożyczamy już teraz!