kia stonic samochód na wynajem

Kia Stonic

Kia Stonic to samochód, który zachwyca i zwraca swoją uwagę na drodze. Muskularna i dynamiczna sylwetka, aerodynamiczne linie, mocno zaakcentowany grill chłodnicy – to wszystko składa się na niepowtarzalny charakter tego samochodu. Jest on dodatkowo podkreślony przez spojler umieszczony nad tylną szybą, zdecydowana linia zderzaków i błotników oraz nisko położone otwory wlotu powietrza. Co więcej, sylwetka tego samochodu na wynajem wyróżnia się wymyślnymi detalami, które dodają drapieżności. Co więcej, jest to również auto bardzo bezpieczne, ponieważ posiada wiele systemów bezpieczeństwa – system autonomicznego hamowania, asystenta utrzymania pasa ruchu, aktywny tempomat, system monitorowania martwego pola, czujniki parkowania, inteligentny system rozpoznawania znaków i kamerę cofania. Przyciemniane szyby natomiast chronią prywatność pasażerów, a reflektory LED doskonale oświetlają drogę. Wynajem Kii Stonic daje bezpieczeństwo również dzięki wyposażeniu w 6 poduszek powietrznych.

Sprawdź: Wypożyczalnia samochodów Wypożyczamy.pl

Z Kią Stonic każda podróż jest wyjątkowa! 

Za każdym razem, kiedy wsiadasz do Kii Stonic, możesz poczuć się wyjątkowo. Takie poczucie zyskasz m.in. dzięki niezwykle stylowemu wnętrzu, na które składają się eleganckie wykończenia deski rozdzielczej, wyszukane detale, kolorowe wstawki oraz kontrastowe przeszycia kierownicy. Całe wnętrze jest również przestronne i komfortowe. W środku znajdują się najnowsze rozwiązania technologiczne i systemy bezpieczeństwa, które sprawiają, że kierowca jest w centrum uwagi. Nie musimy się martwić, czy znajomym będzie wygodnie podczas weekendowego wypadu na miasto. Ten samochód na wynajem jest bardzo kompaktowy. Jeśli natomiast chcemy przewieźć coś większego, wystarczy złożyć tylne siedzenia. Wynajem Kii Stonic to również sportowy wygląd.

Kia Stonic – nadaj swojemu życiu sportowy look!

Kia Stonic jest wręcz otoczona sportowymi akcentami. Nie brakuje ich nawet z tyłu. Sportowa linia natomiast rozciąga się od przedniego zderzaka aż po pokrywę bagażnika. Czarne obudowy lusterek i 17-calowe felgi tylko podkreślają niesamowite wrażenie. Wewnątrz kabiny również uwidacznia się sportowy charakter. Wystarczy jeden rzut oka na ten samochód na wynajem, aby dojrzeć wykończenie deski rozdzielczej w stylistyce karbonu czy sportową kierownicę. Wynajem Kii Stonic to również silnik benzynowy o pojemności 1.2 DPI i mocy 84 KM. Jego spalanie w cyklu miejskim wynosi 5,9 l, a w trasie 4,7 l. Jest to samochód z manualną skrzynią biegów.