citroen c3 na wynajem

Citroen C3

Ten samochód miejski jest niezwykle przestronnym i komfortowym autem.. Takie auto jest idealnie na różnego rodzaju rodzinne wypady. Czy jest coś, co wyróżnia ten samochód na wynajem spośród innych? Owszem, chyba najbardziej rzuca się w oczy jego unikalny wygląd. Dodające charakteru panele boczne Airbump nie tylko podkreślają sportowy wygląd, lecz także chronią nadwozie przed uszkodzeniami. Citroen C3 to również dobre auto na upały i długie podróże, ponieważ posiada automatyczną klimatyzację. Pojemność jego silnika to 1.2 PureTech, natomiast moc to 110 KM KM. Spalanie, w zależności od tego, czy jest to cykl miejski, czy trasa, wynosi 5,8 l bądź 4,7 l. Jest to samochód na benzynę. Jeśli chodzi o skrzynię biegów, można zdecydować się albo na manualną, albo na automatyczną. Manualna skrzynia biegów jest mniej skomplikowana w budowie, co przekłada się na niższą cenę. Co więcej, dzięki temu, że nie posiada skomplikowanych podzespołów, charakteryzuje się mniejszą awaryjnością. Natomiast automatyczna skrzynia biegów to przede wszystkim płynna jazda. Jest to duże ułatwienie podczas poruszania się po mieście.

Sprawdź: Wypożyczalnia samochodów Wypożyczamy.pl

Wynajem Citroena C3 – komfort i spokój

Co jeszcze zwraca swoją uwagę w wynajmie Citroena C3? Fotele Advanced Comfort, których obszerne siedziska są wręcz gwarancją udanej podróży i dobrego samopoczucia. Ten samochód może pochwalić się przestronnym wnętrzem zarówno z tyłu, jak i z przodu, bagażnik natomiast może pomieścić nawet 300 l, co wystarczy nie tylko na miejskie bagaże. Jeśli chcesz, żeby twój samochód na wynajem był efektowny i efektowny, Citroen C3 będzie bardzo dobrym wyborem. To auto charakteryzuje się małą awaryjnością i pięciodrzwiową wygodą. Kolejnym argumentem przemawiającym za wynajmem Citroena C3 jest jego wyposażenie. ABS oraz sześć poduszek powietrznych sprawiają, że w aucie można czuć się bardzo bezpiecznie. Podczas jazdy po mieście tym samochodem na wynajem możemy spodziewać się względnej ciszy, ponieważ wnętrze zostało w miarę dobrze odizolowane od pracującego silnika oraz szumów powietrza i opon. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na detale wnętrza. Kształt klamek i nawiewów oraz uchwyty do zamykania wręcz oczarowują.

Jazda po mieście? Wybierz Citroena C3 Automat!

Szukasz samochodu do jazdy po mieście, na krótkie trasy? Wynajem Citroena C3 będzie idealnym pomysłem. Przy dłuższych trasach miękkie fotele i zawieszenie mogą męczyć. Dzięki miękkiemu zawieszeniu jednak dziury, studzienki i krawężniki nie będą straszne. Co więcej, Citroen C3 zachwyca również różnorodnością. Mamy do wyboru aż 97 konfiguracji wyglądu nadwozia. Możemy wybierać w 7 kolorach nadwozia, 4 pakietach kolorów i 4 kolorach dachu. Dzięki temu auto będzie wyróżniało się na drodze swoim osobliwym wyglądem. Nie zwlekaj i wypróbuj ten samochód na wynajem już dziś!