Hyundai Kona

hyundai kona samochód na wynajem

Szukasz bezpiecznego i wygodnego samochodu? Sprawdź model Hyundai Kona! Ten samochód na wynajem zawiera zaawansowane funkcje bezpieczeństwa oraz zapewnia jeden z najbardziej wszechstronnych pakietów technologii. Pojemność silnika wynosi 1.6 T-GDI, a jego moc to 198 KM. Jeśli natomiast chodzi o spalanie, w cyklu miejskim wynosi ono 7,4 l. W trasie spalimy 6,3 l. Oprócz zaawansowanych systemów bezpieczeństwa, poczuć nam się pewnie za kierownicą pomaga 8 poduszek powietrznych i system ABS. Wynajem Hyundaia Kony zapewni moc niezapomnianych wrażeń. Wypróbuj go już dziś

Sprawdź: Wypożyczalnia samochodów Wypożyczamy.pl

Nowoczesność i wygoda – Hyundai Kona

Aerodynamiczne, płynne linie Hyundaia Kony wpływają na futurystyczny wygląd nadwozia. Podkreśla to charakter SUV-a. Dzięki temu samochód sprawia wrażenie wytrzymałego i dynamicznego. Ten samochód na wynajem zapewnia maksymalną przestrzeń życiową. Jest szerszy i dłuższy, przy czym nie traci swojego kultowego charakteru. W tym aucie uwagę zwraca przede wszystkim lampa. Przód samochodu jest podkreślony przez lampę Seamless. Wygina się ona na całej masce, przez co prezencja samochodu staje się jeszcze bardziej dynamiczna. Sportowy charakter auta natomiast jest podkreślany przez wyraziste nadkola. Wnętrze samochodu zwraca swoją uwagę elegancką deską rozdzielczą, która posiada dwa zintegrowane wyświetlacze. Przestrzeń bagażowa również intryguje – bagażnik ma pojemność 466 litrów. Co więcej, pakowanie do bagażnika jest zdecydowanie łatwiejsze dzięki konfigurowanej tylnej klapie. Dodatkowo możemy złożyć tylne siedzenia, dzięki czemu przestrzeń bagażowa zwiększa się jeszcze bardziej. Samo złożenie środkowego segmentu sprawia, że do samochodu zmieszczą się cztery pary nart. Wynajem Hyundaia Kony daje wiele możliwości.

Odważniejszy wygląd Hyundaia Kony

Co jeszcze charakteryzuje Hyundaia Konę? Deska rozdzielcza zapewnia łatwy dostęp do przycisków sterujących pojazdem oraz elementów sterujących ogrzewaniem i klimatyzacją. Co więcej, ten samochód na wynajem wyróżnia się zaawansowaną inteligentną technologią. Dzięki temu możesz cieszyć się niezawodną łącznością oraz inteligentnymi funkcjami. Oprogramowanie Over-the-Air natomiast sprawia, że właściciel samochodu może zaoszczędzić na kosztach i serwisować auto za pomocą aktualizacji oprogramowania. Dla wygody także możemy otwierać i zamykać samochód za pomocą cyfrowego kluczyka. Wykorzystuje się do tego komunikację bliskiego zasięgu (NFC). Zapewnia to bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa. Wynajem Hyundaia Kony to doskonały wybór na rodzinne wyjazdy.