Renault Trafic Long

renault trafic long samochód na wynajem

Szykujesz do wyjazdu większą grupą i nie chcesz jechać na dwa samochody? A może potrzebujesz przewieźć jakiś większy bagaż? Renault Trafic Long nada się do tego idealnie! Praktyczny układ wnętrza, bezpieczeństwo, skuteczność i technologia – to cechy najlepiej określające ten samochód na wynajem. Jego silnik to Diesel o pojemności 2.0 dCi. Moc silnika wynosi 150 KM bądź 170 KM – w zależności od tego z jaką skrzynią biegów mamy do czynienia, manualną czy automatyczną. Spalanie natomiast w cyklu miejskim jest równe 6,3 l, a w trasie 5,5 l. Wynajem Renault Trafic Long to również cztery poduszki powietrzne i system ABS, co znacząco wpływa na bezpieczeństwo zarówno kierowcy, jak i pasażerów.

Sprawdź: Wypożyczalnia samochodów Wypożyczamy.pl

Przestrzeń i komfort, czyli wszystko o Renault Trafic Long

Ten pięciodrzwiowy samochód na wynajem może pomieścić aż 9 osób. Jeśli natomiast zależy nam na większej ilości bagaży, możemy złożyć drugi i trzeci rząd. Dzięki temu możemy zabrać więcej bagaży, nie tracąc przy tym wygody. Wnętrze Renault Trafic Long dopasuje się do naszych potrzeb. Smart cocpit natomiast sprawia, że przestrzeń z przodu jest bardzo dobrze wykorzystana. W nowoczesnym kokpicie znajdziesz pokładowy system łączności easy link, szufladę easy-life, ładowarkę bezprzewodową oraz uchwyt na kubki XXL. Co więcej, wnętrze jest wyposażone w ekrany dotykowe. Dzięki systemowi multimedialnemu i usługom Renault Connect możesz połączyć swój telefon z samochodem i wybierać ulubioną muzykę lub filmy. Umili to każdą podróż, a szczególnie sprawdzi się w tych dłuższych trasach. Wynajmując Renault Trafic Long zyskasz nie tylko bezpieczeństwo i wygodę, lecz także nowoczesne technologie, które w wielu przypadkach mogą bardzo pomóc.

Bezpieczeństwo i skuteczność Renault Trafic Long

Co jeszcze wpływa na bezpieczeństwo Renault Trafic Long? Mamy dostęp do wielu systemów wspomagania jazdy i tak na przykład dzięki systemowi wspomagania parkowania możemy znacznie ułatwić sobie manewrowanie. Natomiast system kontroli pasa ruchu, aktywny regulator prędkości oraz aktywny system hamowania awaryjnego sprawiają, że każda podróż tym samochodem na wynajem wiąże się ze spokojem i poczuciem bezpieczeństwa. Co więcej, decydując się na wynajem Renault Trafic Long, możemy być pewni, że jego silnik spełnia najnowsze normy emisji spalin Euro 6 D-Full. Możesz wybrać model z manualną bądź automatyczną skrzynią biegów. Tę drugą wyróżnia fakt posiadania podwójnego sprzęgła i 6 przełożeń, co pozytywnie wpływa na komfort jazdy i reaktywność samochodu.