Tesla Model 3

tesla model 3 samochód na wynajem

Chcesz pokonywać setki kilometrów na jednym ładowaniu? Tesla Model 3 pięciodrzwiowy model, który będzie doskonałym wyborem. Na jednym ładowaniu, dzięki specjalnej stylistyce nadwozie, która została zoptymalizowana pod kątem aerodynamiki, możesz przejechać ponad 600 km. Zależy Ci na komforcie i wygodzie? Wynajem Tesli Model 3 sprawdzi się i w tym przypadku. Wnętrze wykonane jest z materiałów najwyższej jakości. Z łatwością można poczuć ich miękkość i wyrafinowanie. Kabina pojazdu, dzięki akustycznemu szkłu jest bardzo cicha. Szklany dach natomiast pozwala na swobodne oglądanie gwiazd. Czym jeszcze zachwyca Tesla Model 3? Ten samochód na wynajem może pochwalić się naprawdę elegancką technologią. Wystarczy tylko kilka kliknięć, żeby uruchomić ulubioną grę, włączyć interesujący film czy posłuchać uwielbianej piosenki. W dodatku samochód wyposażony jest w tylko wyświetlacz, dzięki któremu pasażerowie siedzący z tyłu, mają zapewnioną rozrywkę.

Sprawdź: Wypożyczalnia samochodów Wypożyczamy.pl

Wynajem Tesli Model 3 sprzyja ekologii i ochronie środowiska

Wynajem Tesli Model 3 jest też dobrym wyborem dla wszystkich tych, którzy cenią sobie ekologię i ochronę środowiska. Tesla Model 3 jest samochodem z silnikiem elektrycznym, w związku z czym nie emituje zbędnych spalin. Ten samochód został zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie. Co o tym świadczy? Przede wszystkim wzmocniona bateria, która zamontowana nisko w pojeździe, zmniejsza ryzyko przewrócenia się oraz progi boczne pochłaniające energię. Co więcej, dzięki specjalnemu trybowi ten samochód na wynajem jest bardzo bezpieczny również dla naszych ukochanych czworonogów, ponieważ pozwala na utrzymanie stałej temperatury w kabinie. Na panelu pojawia się właśnie informacja o aktualnej temperaturze w środku oraz o tym, że właściciel niedługo wróci. Ma to za zadanie uspokoić przechodniów.

Świetne wyposażenie Tesli Model 3

Kiedy już zdecydujesz się na wynajem Tesli Model 3, możesz także liczyć na automatyczną skrzynię biegów oraz na klimatyzację. Dodatkowo możemy liczyć na wsparcie autopilota, który hamuje, przyspiesza i pozwala na automatyczne kierowanie. Pojemność bagażnika natomiast wynosi 4. Ten samochód na wynajem z łatwością będziesz miał u siebie, jeśli skorzystasz z wypożyczalni samochodów. Wypełnij formularz dostępny na stronie, ustal datę i godzinę, odbierz samochód i ciesz się podróżą. Nasza wypożyczalnia samochodów działa 24/7 przez cały rok. Jeśli chcesz znaleźć samochód idealny dla Ciebie, Tesla Model 3 może okazać się znakomitym wyborem. Sprawdzi się zarówno w przypadku par, jak i większych rodzin. Z tym modelem bezpieczeństwo i wygodę masz w pakiecie. Nie zwlekaj i wybierz już dziś!

Zobacz: Test auta elektrycznego – wypożycz elektryka