tesla model y samochód na wynajem

Tesla Model Y

Jeśli szukasz wydajnego samochodu, który dodatkowo będzie bardzo użyteczny – Tesla Model Y może się okazać czymś dla Ciebie. Dzięki układowi napędowemu Dual Motor zyskujemy błyskawiczny moment obrotowy oraz największą z możliwych dawkę dopaminy. Co więcej, dzięki siedzeniom dla pięciu osób i wystarczającej ilości miejsca na bagaże, w wakacyjną podróż całą rodziną wybierzemy się ze spokojną głową. Ten samochód na wynajem posiada silnik elektryczny o pojemności 533 km i mocy 514 KM. Wynajem Tesli Model Y wiąże się także z bezpieczeństwem – zaawansowane aktywne funkcje bezpieczeństwa są w standardzie. Dzięki 7 poduszkom powietrznym i systemowi ABS możemy również poczuć się na drodze bardzo komfortowo. 

Sprawdź: Wypożyczalnia samochodów Wypożyczamy.pl

Nieoceniona na każdym kroku – Tesla model Y

Teslę Model Y ładować można w dowolnym miejscu. Jej zasięg dostosowany jest do każdego stylu jazdy, sprawdzi się zarówno w trakcie jazdy codziennej, jak i rodzinnych wycieczek. Ten samochód na wynajem można naładować szybko i wygodnie. Co więcej, zrobimy to w każdym miejscu, w którym dostępna jest energia elektryczna. Dzięki Wall Connector, jednego z najwygodniejszych sposobów ładowania, możemy ładować go we własnym garażu (np. w nocy, kiedy my śpimy). Złącze można również podłączyć w ciągu dnia do każdego standardowego gniazdka. Jeśli natomiast wybieramy się na wycieczkę, możemy korzystać ze stacji Supercharger, zajmie nam to zaledwie 15 minut. Dodatkowo, w podróży nie musisz martwić się o ładowanie samochodu aż tak często, jak mogłoby się wydawać. Tesla Model Y to samochód z zasięgiem do 533 km. Wynajem Tesli Model Y wiąże się również z gotowością do jazdy w każdych warunkach, co zapewnia dwusilnikowy napęd na cztery koła. 

Bezpiecznie i wygodnie z Teslą Model Y

Ten samochód na wynajem został wręcz stworzony z myślą o naszym bezpieczeństwie. Teslę Model Y zaprojektowano w ten sposób, żeby zminimalizować ryzyko dachowania, a co za tym idzie również obrażeń pasażerów. Co więcej, aktywne funkcje bezpieczeństwa skutecznie pomagają zmniejszyć siłę uderzenia, a czasami potrafią nawet całkowicie zapobiegać wypadkom. W standardzie wynajmu Tesli Model Y masz: układ automatycznego hamowania awaryjnego, układ ostrzegania przed przednią kolizją, ostrzeganie przed kolizją w martwej strefie oraz unikanie opuszczenia pasa ruchu. Dodatkowo akumulatory Tesli zostały stworzone w ten sposób, aby rozproszyć ciepło z dala od siebie i od kabiny pasażerskiej, co zmniejsza ryzyko pożaru. Osiem kamer natomiast zapewnia doskonałą widoczność.