Toyota Yaris Cross

toyota yaris cross samochód na wynajem

Lubisz pewność siebie i niezależność? Toyota Yaris Cross jest właśnie dla Ciebie! Napęd hybrydowy 1.5 Hybrid Dynamic o mocy 116 KM sprawia, że samochód utrzymuje tę samą energię zarówno w mieście, jak i na autostradzie. Co więcej, ten typ napędu jest bardzo oszczędny, więc może to wręcz pozytywnie wpłynąć na nasze finanse. Napęd hybrydowy wykorzystuje dwa źródła napędu i może swobodnie przełączać się między napędem elektrycznym a silnikiem spalinowy. Układ napędowy tego samochodu na wynajem można z powodzeniem dostosować do siebie. Do wyboru mamy tryb Normal, Eco i Power. Litowo-jonowe akumulatory natomiast sprawiają, że układy napędowe Toyoty Yaris Cross są kompaktowe, lekkie i responsywne. Jeśli zdecydujesz się na wynajem Toyoty Yaris Cross, wyróżnisz się na drodze poprzez stylistykę samochodu. Dodatkowo auto ma kompaktowe wymiary i wysoką pozycję za kierownicą, co sprawia, że jest to idealny pojazd do poruszania się po mieście. 

Sprawdź: Wypożyczalnia samochodów Wypożyczamy.pl

Toyota Yaris Cross – zyskaj spokój i wygodę

Toyota Yaris Cross została wyposażona w systemy bezpieczeństwa Toyota T-Mate. Mają one za zadanie wspierać kierowcę podczas jazdy i podczas parkowania. Duży cyfrowy wyświetlacz umieszczony w kabinie daje nam szybki i czytelny dostęp do najważniejszych informacji, takich jak wybrany tryb jazdy lub status układu hybrydowego. Natomiast dzięki dodatkowemu silnikowi elektrycznemu na tylnej osi oraz napędowi na cztery koła ten samochód na wynajem zachowuje większą przyczepność w każdych warunkach pogodowych. Wynajem Toyoty Yaris Cross może sprawić, że na drodze będziemy czuć się spokojniej i pewniej, nawet jeśli na zewnątrz nie będzie sprzyjających warunków. 

Wynajem Toyoty Yaris Cross – dobry wybór dla zainteresowanych ekologią

Bezpieczeństwo w tym modelu gwarantuje również obecność systemu ABS oraz osiem poduszek powietrznych. To wszystko sprawia, że Toyota Yaris Cross jest bardzo dobrym wyborem podczas rodzinnych pojazdów. Na oszczędności wpływa również stosunkowo małe spalanie samochodu. W cyklu miejskim wynosi ono 4l, natomiast w trasie podnosi się tylko do 4,4 l. Przedstawiany pięciodrzwiowy samochód na wynajem charakteryzuje się również automatyczną skrzynią biegów, która sprawia, że podróżowanie po mieście jest jeszcze łatwiejsze. Wynajem Toyoty Yaris Cross to dobry wybór też dla wszystkich tych, dla których ważna jest ekologia. Napęd na 4 koła w połączeniu z napędem hybrydowym daje niską emisję CO2. Wybierz Toyotę Yaris Cross i ciesz się oszczędną, wygodną i bezpieczną podróż.