toyota yaris samochód na wynajem

Toyota Yaris

Toyota Yaris to samochód z silnikiem hybrydowym o pojemności 1,5 i mocy 116 KM. Jego spalanie w trasie wynosi 4,7 l, a w cyklu miejskim 5,8 l. Oprócz napędu wyróżnia się także dynamiczną stylistyką – wyglądem nawiązuje do rajdowego stylu. Takie połączenie sportowego charakteru, komfortu i dynamiki daje niezapomniane marzenia oraz pozwala na cieszenie się jazdą zarówno w tych krótszych, jak i dłuższych trasach. Ten samochód na wynajem doskonale sprawdzi się zarówno w mieście, jak i na autostradzie. Dodatkowo wynajęcie Toyoty Yaris wiąże się z obcowaniem z najnowszymi systemami bezpieczeństwa. Wszystko to daje wręcz piorunujące wrażenie.

Sprawdź: Wypożyczalnia samochodów Wypożyczamy.pl

Wyjątkowa jazda Toyotą Yaris – sportowa stylistyka i oryginalne wnętrze

Toyota Yaris już na pierwszy rzut oka wygląda bardzo okazale, a dzieje się to za sprawą nadwozia z dachem w kolorze intensywnej czerni. Wzrok przykuwają również polerowane felgi aluminiowe z czerwonymi akcentami. Czerwonymi elementami mogą również pochwalić się kierownica i drążek zmiany biegów. Na oryginalne wnętrze wpływają również ekskluzywne metaliczne elementy, podgrzewane fotele i ekologiczna tapicerka. Natomiast nowoczesne przednie i tylne zawieszenie razem z platformą TNGA pomagają temu samochodowi na wynajem uzyskać lepszą przyczepność, stabilność nadwozia, lepsze osiągi i szysze reakcje układu kierowniczego. Każdy z tych elementów zaprojektowano z myślą o kierowcy, aby do maksimum zwiększyć wygodę prowadzenia. Wynajem Toyoty Yaris to również bezpieczeństwo, które zapewniają nam: sześć poduszek powietrznych oraz system ABS.

Nowatorstwo, komfort i Toyota T-mate – wszystko o Toyocie Yaris

Toyotę Yaris wyposażono w wiele najnowszych rozwiązań. Jednym z nich jest system multimedialny Toyota Touch. Tego typu zaawansowane systemy pozwalają na dostęp do wszystkich potrzebnych informacji oraz rozrywki. Ten samochód na wynajem charakteryzuje się również miękkimi materiałami w swoim wnętrzu, które mogą pochwalić się najwyższą jakością. Co więcej, kompaktowa kierownica, obudowane siedzenia i ambientowe oświetlenie tylko dodają przyjemności dla naszych zmysłów i komfortowych wrażeń. Jeśli natomiast chodzi o bezpieczeństwo, kiedy mamy do czynienia z wynajmem Toyoty Yaris, możemy liczyć na systemy bezpieczeństwa Toyota T-mate. Układ wczesnego reagowania w razie ryzyka zderzenia, inteligentny tempomat adaptacyjny, asystent utrzymania pasa ruchu, kamera cofania, układ detekcji przeszkód, system przypominający o sprawdzeniu tylnych foteli przed opuszczeniem pojazdu, system monitorowania martwego pola w lusterkach – to wszystko wspiera kierowcę podczas jazdy i parkowania, chroni jego, pasażerów oraz innych uczestników ruchu drogowego.