Volvo XC40

volvo xc40 samochód na wynajem

Szukasz kompaktowego SUV-a? Sprawdź Volvo XC40! Przede wszystkim należy zwrócić uwagę, że jest to inteligentne auto z charakterem. Jego silnik o mocy 129 KM ma pojemność 1.5. Spalanie w cyklu miejskim wynosi 7,3 l, a w trasie 5,8 l. Ten pięciodrzwiowy samochód na wynajem dba również o nasze bezpieczeństwo, o czym świadczy m.in. obecność ośmiu poduszek powietrznych. Co więcej, to auto charakteryzuje się obniżonym poziomem emisji spalin, niższe zużycie paliwa bez wpływu na osiągi oraz udoskonaloną mobilność, która pozwala na płynne ruszanie i zapewnia doskonałe przyspieszenie. Wszystko to sprawia, że wynajem Volvo XC40 będzie doskonałym wyborem zarówno na podróże po mieście, jak i na jazdę autostradą. W tym samochodzie zyskasz również wewnętrzną harmonię.

Sprawdź: Wypożyczalnia samochodów Wypożyczamy.pl

Nowoczesny design i starannie dobrane materiały – poznaj Volvo XC40

Wygoda, wysoka jakość materiałów i wszechstronność to cechy, którymi może pochwalić się Volvo XC40. W jego wnętrzu możesz poczuć się jak w drugim domu. Wnętrze jest pełne inteligentnych rozwiązań do przechowywania. W schowkach możesz umieścić butelkę wody, torbę sportową, telefon czy laptopa. Wybierasz się w podróż z rodziną i martwisz się, czy będziesz mieć wystarczająco miejsca na bagaż? Przestronny bagażnik tego samochodu na wynajem możesz zmieniać w zależności od swoich potrzeb. W łatwy sposób oddzielisz bagaże od siebie i zamocujesz torby z zakupami. Chcesz zadbać o romantyczną atmosferę podczas podróży? Panoramiczny dach umożliwi Ci oglądanie gwiazd. W ciągu dnia natomiast zapewni naturalną atmosferę. Wynajem Volvo XC40 to dobry pomysł zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i dla samotnych wilków.

Poznaj wewnętrzną harmonię Volvo XC40

Wnętrze Volvo XC40 zostało stworzone w ten sposób, aby piękny dźwięk poruszał zmysły i można było zanurzyć się w muzyce. Wysokiej jakości system audio zapewnia wykwintną jakość dźwięku. Siedząc w środku, można go poczuć wszędzie wokół siebie. Muzyka otacza każdego z pasażerów i pozwala cieszyć się każdą chwilę. Wynajem Volvo XC40 zapewnia nam wyposażenie w cyfrowy wzmacniacz o mocy 600 W i 13 głośników. Dzięki temu podczas każdej podróży możemy liczyć na wciągające wrażenia słuchowe. Wyjątkowe oprogramowanie do przetwarzania dźwięku zapewnia doskonałe współbrzmienie. Ten samochód na wynajem to moc niezapomnianych wspomnień.